UroFuraginum

UroFuraginum

miejsce
w rankingu

--

UroFuraginum
5.0
opinii: 2
Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

Czytaj artykuł
Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 1

Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 1

Czytaj artykuł
Dieta bezglutenowa - na czym polega, zalecane i zakazane produkty, kiedy może zaszkodzić

Dieta bezglutenowa - na czym polega, zalecane i zakazane produkty, kiedy może zaszkodzić

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • kasia 2016-07-26 14:43

  ten lek jest na prawde skuteczny, mnie czesto lapie zapalenie i biore wtedy urofuraginum przez tydzien i mam spokoj na dlugo, dlugo, no ale niestety taka juz moja natura ze tylko troche zawieje i juz zapalenie.

 • Olga28 2015-09-30 15:47

  świetnie działa, bardzo szybko usuwa infekcję. Polecam wszystkim kobietom

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  UroFuraginum to popularny lek bez recpty, który stosowany jest w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. To lek należący do grupy chemioterapeutyków oraz lek przeciwbakteryjny. Substancją czynną preparatu jest furazydyna.UroFuraginum znajduje zastosowanie w leczeniu, jak i profilaktyce ostrych oraz przewlekłych zakażeń dolnych dróg moczowych.

  Skład:

  W składzie jednej tabletki UroFuraginum znajduje się:

   -substancja czynna: furagina- 50 mg furaginy

  Ponadto w składzie leku znajdują się inne substancje, do których należy zaliczyć: skrobię kukurydzianą, sacharozę, krzemionkę koloidalną bezwodną, kwas stearynowy.

  Dawkowanie:

  UroFuraginum, to lek dostępny w formie tabletek. Tabletki przeznaczone są do przyjmowania doustnego. Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Przedawkowanie leku może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia!

  Stosowanie leku w przypadku dorosłych:

  PIERWSZY DZIEŃ- dwie tabletki przyjmowane 4 razy na dobę

  KOLEJNE DNI- dwie tabletki przyjmowane 3 razy na dobę

  Preparat powinien być przyjmowany w czasie spożywania posiłku, który jest bogactwem białka. Białko ułatwia wchłanianie leku. Kuracja powinna trwać od 7-8 dni.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

  Do przeciwskazań należy zaliczyć:

  -uczulenie na furaginę

  -kobiety w I trymestrze ciąży

  -preparat nie powinien być stosowany u dzieci i młodzieży

  -jeśli u pacjenta zdiagnozowano niewydolność nerek

  -jesli u pacjenta zdiagnozowano polineuropatia

   

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  UroFuraginum

  5.02 opinii:
  UroFuraginum to popularny lek bez recpty, który stosowany jest w leczeniu zakażeń dolnych...
  czytaj dalej »

  UroFuraginum to popularny lek bez recpty, który stosowany jest w leczeniu zakażeń dolnych... czytaj dalej »

  Produkt UroFuraginum został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla kobiet, zakażenie dróg moczowych. Wytwórcą produktu UroFuraginum jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu UroFuraginum jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat UroFuraginum oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat UroFuraginum można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu UroFuraginum. Preparat UroFuraginum został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-26 17:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu UroFuraginum to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania UroFuraginum. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu UroFuraginum to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.