Acti-Trin

Acti-Trin

miejsce
w rankingu

--

Acti-Trin
4.33
opinii: 3
Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

Czytaj artykuł
Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

Czytaj artykuł
22 zmiany, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze w nowym roku

22 zmiany, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze w nowym roku

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-14 13:54

  Bardzo skuteczny lek o szerokim działaniu. mi pomaga na powstrzymanie kaszlu, ból głowy, temperaturę i udrażnia nos.

 • kkam 2016-03-22 16:30

  Dobry syrop na katar dla dzieci.Godny uwagi.

 • Opinia użytkownika 2015-09-15 12:15

  Tani, dobry w smaku i pomaga podczas przeziębienia. Serdecznie polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Acti-Trin

  Producent:

  Opis:

  Acti-Trin to preparat dostępny w postaci syropu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z objawami przeziębienia i grypy, którym towarzyszy kaszel, wodnisty wysięk z nosa oraz obrzęk błony śluzowej nosa. Syrop działa przeciwkaszlowo oraz zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. W składzie syropu znajduje się triprolidyna, czyli substancja, która sprawia, że odruch kichania pojawia się znacznie rzadziej.

  Skład:

  W składzie preparatu Acti-Trin znajdują się następujące substancje: chlorowodorek triprolidyny, chlorowodorek pseudoefedryny, bromowodorek dekstrometorfanu, maltitol ciekły, sodu benzoesan, metylu parahydroksybenzoesan, sacharyna sodowa, lewomentol, wanilina, aromat "cola", barwniki, etanol 96%, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 10 ml syropu 3-4 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - udrożnienie nosa

  Preparat Acti-Trin został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: hamuje kaszel, udrożnienie nosa. Wytwórcą produktu Acti-Trin jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Acti-Trin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Acti-Trin oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Acti-Trin dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Acti-Trin. Preparat Acti-Trin został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-06 20:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Acti-Trin to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Acti-Trin. Jeżeli dołączysz recenzję na temat produktu Acti-Trin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.