Reklama baner
Ascalcin

Kup w sklepie

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 16:11

  dobry

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 13:40

  Szybko rozgrzewa,polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką Ascalcin

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Ascalcin został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, Ból zęba, ból stawów, przeciwgorączkowy, reumatyzm, migrena, ból głowy, Nerwobóle, przeciwbólowy. Producentem specyfiku Ascalcin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Ascalcin jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Ascalcin oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Ascalcin można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ascalcin. Preparat Ascalcin został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-02-24 14:48. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ascalcin to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Ascalcin. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Ascalcin to z pewnością pomożesz wielu osobom.