Acatar Zatoki

Acatar Zatoki

miejsce
w rankingu

0

Acatar Zatoki
4.0
opinii: 8
Leczenie zaburzeń erekcji

Leczenie zaburzeń erekcji

Czytaj artykuł
Niebezpieczne zatoki

Niebezpieczne zatoki

Czytaj artykuł
Dobroczynne właściwości ryb

Dobroczynne właściwości ryb

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Córka 2016-11-28 14:56

  ja polecam w imieniu taty, meczyl sie bardzo z zatokami a acatar zatoki bardzo mu pomogl!

 • Olek 2015-03-21 20:22

  No na mnie jakoś również działa i mogę w ciągu kilku dni pozbyć się problemu ze swoim katarem oraz bólem nad nosem. To działa i daje 5/5!

 • EWA 2015-02-05 21:52

  BARDZO DOBRY LEK

 • Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

  Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

  Czytaj artykuł
  Jak skutecznie zrzucać kilogramy

  Jak skutecznie zrzucać kilogramy

  Czytaj artykuł
  Typowa reakcja kobiety na brak wzwodu

  Typowa reakcja kobiety na brak wzwodu

  Czytaj artykuł
 • Mateusz 2015-01-14 23:27

  U mnie ten lek nie zdał egzaminu. Poszedłem do lekarza i przepisał mi silny antybiotyk. Niestety, leki bez recepty okazały sie zdecydowanie za słabe.

 • Untix 2015-01-02 12:52

  Niestety w moim przypadku ten lek nie jest aż tak dobry, gdyż można zauważyć to, że na silne bóle nie pomaga i muszę sięgać po inne specyfiki. Na bóle średnie to nawet skutkuje.

 • Undered 2014-12-31 15:14

  Silny ból głowy przy zatokach to moja zmora. Acatar Zatoki pozwala mi się pozbyć tego okropnego uczucia i przeważnie zawsze do 10 minut czuję już ulgę i mogę wracać do codziennych obowiązków. Polecam!

 • Opinia użytkownika 2014-12-20 14:37

  Świetnie odblokowuje nos i radzi sobie z nagłymi nawrotami kataru. Dobrze, że istnieją takie leki - daje mu 5 +!

 • Artur Gorzowski 2014-12-16 13:18

  Mam problem z zatokami od kilku lat i pojawiają się one sezonowo. Ten lek pomaga mi to przeżyć bez żadnych dodatkowych problemów, już głowa mniej boli i nie faszeruje się tak różnymi lekami.

 • Zapoznaj się z ulotką Acatar Zatoki

  Producent:

  USP ZDROWIE

  Thumb usp zdrowie

  Opis:

  Acatar Zatoki to lek dostępny w postaci tabletek. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Wskazaniem do stosowania preparatu jest nieżyt nosa, ból głowy, gorączka, bóle mięśni i bóle stawów. W składzie preparatu znajduje się ibuprofen oraz pseudoefedryna. Tabletki zmniejszają obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. 

  Skład:

  W składzie tabletek Acatar Zatoki znajdują się następujące substancje: ibuprofen, chlorowodorek pseudoefedryny, celuloza proszek, celuloza proszek, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, guma Guar, talk, kroskarmeloza sodowa, krospowidon, krzemionka koloidalna, olej roślinny utwardzony, hydroksypropyloceluloza, makrogol, talk, żelatyna, sacharoza, kaolin, cukier konfekcjonowany, wapnia węglan, Opaglos Clear GS-2-0750, guma akacjowa, skrobia kukurydziana, Opalux Brown AS-16518, laku żółcieni pomarańczowej, laku Allura red AC, laku indygotyny, powidonu, sodu benzoesanu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1-2 tabletek co 4-6 godzin. Należy jednak pamiętać, by nie przekroczyć dawki 6 tabletek na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zatoki i zatkany nos

  Specyfik Acatar Zatoki został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: katar, kaszel, zatoki. Wytwórcą specyfiku Acatar Zatoki jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Acatar Zatoki jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Acatar Zatoki oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Acatar Zatoki można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Acatar Zatoki. Specyfik Acatar Zatoki został dołączony do bazy serwisu w dniu 2014-12-04 17:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Acatar Zatoki to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Acatar Zatoki. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Acatar Zatoki to z pewnością pomożesz wielu ludziom.