Duofilm

Duofilm

miejsce
w rankingu

--

Duofilm
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb stiefel

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acerin - Płyn Na Odciski

4.52 opinii:
Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
czytaj dalej »

Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco

4.336 opinii:
Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje...
czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje... czytaj dalej »

Preparat Duofilm został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Płyn Na Odciski, Odciski. Wytwórcą specyfiku Duofilm jest Stiefel, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Brevoxyl, Physiogel, Duofilm, Sebiprox, Oilatum. Ulotka preparatu Duofilm jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Duofilm oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Duofilm można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Duofilm. Specyfik Duofilm został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-02-29 14:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Duofilm to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Duofilm. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Duofilm to z pewnością pomożesz wielu osobom.