IBUM
Sposoby na kaszel u dzieci – domowe i nie tylko

Sposoby na kaszel u dzieci – domowe i nie tylko

Czytaj artykuł
Młody Jęczmień Zielony

Młody Jęczmień Zielony

Czytaj artykuł
Fenyloketonuria – genetyczna choroba metaboliczna

Fenyloketonuria – genetyczna choroba metaboliczna

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mirek 2016-06-11 14:50

  Nie polecam produktu. Co prawda działa, ale po nim miałem zgagę.

 • Witek 2015-04-06 12:22

  Likwiduje ból szybko i skutecznie. Co tutaj więcej pisać moja rodzina go stosuje i czujemy się po nim o wiele lepiej.

 • Dawid 2015-04-01 21:17

  Szybki lek. Pomaga na cięższe bóle.

 • Jak zachować zdrową wątrobę?

  Jak zachować zdrową wątrobę?

  Czytaj artykuł
  Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

  Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

  Czytaj artykuł
  Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

  Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

  Czytaj artykuł
 • Edward. ĄC 2015-03-22 11:36

  Rzeczywiście działa dość szybko gdy idzie o ból - ostatnio mam poważny problem z zębem i potrafi sobie z nim szybko poradzić i to bez większych problemów. Dlatego polecam każdemu, to ma jakieś większe problemy z bólem albo też nie ma czegoś co mógłby mieć cały czas przy sobie

 • Peterek 2015-03-12 10:41

  Kapsułki IBUM maja bardzo szerokie zastosowanie, przez co na pewno będą dobrym wyborem i rozwiązaniem na problemy szerokiej rzeszy odbiorców.

 • Miro 2015-03-11 16:02

  Ibum jeden ze środków, które lepiej wpływają na moje ciało. Działają śmiało oraz efektownie. Polecam dla wszystkich. 5/5 to jego efekt!

 • Tunia 2015-03-11 11:38

  Całkiem niezły, wolałabym kupować większe opakowanie od razu, ale od biedy 7 kapsułek też starczy na jakoś czas.

 • Uterus 2015-03-06 20:55

  Lek jak lek. Moim zdaniem mógłby troszke mniej kosztować, dla stałych klientów. Jakoś od kilku lat go kupuje i już troszkę dużo wychodzi za to.

 • Ombis 2015-03-06 20:54

  Lek bardzo dobry. Działa przeciwgorączkowo, poprzez to można w szybki oraz sprawny sposób zmienić swoje zapatrywanie w tej sytuacji. Polecam bo to na prawdę działa 5/5!

 • Maika 2015-03-05 19:55

  BUM i ból głowy rozwalony. POlecam dla każdego! Działa szybko i świetnie można znieść ból. Warto jest to sprawdzić bo działa świetnie!

 • Magdna 2015-03-01 22:21

  Stosuję od paru lat jak coś jest nie tak np: ząb rwie i póki co jest wszystko ok. Moim zdaniem bardzo dobry środek, który pomaga nam przetrwać w trudnych chwilach a do tego sprawdzony !

 • Anula 2015-01-20 00:30

  IBUM IBUM IBUM. I nie ma bólu.

 • Opinia użytkownika 2015-01-06 17:43

  ibum ibum ibum :)

 • Ktarz 2015-01-05 12:36

  IBUM i IBUM i IBUM. Fajna reklama i lek działa jak na leży. Rozprawia się z bóle w mig i potem już nie ma się problemów ze zdrowiem. Polecam!

 • Huberto 2015-01-05 12:35

  IBUM pomaga w szybki sposób zmienić zapatrywanie w swoje bóle. Po zastosowaniu tego leku można szybko oraz skutecznie pozbyć się bolu i cieszyć się swoim zdrowiem oraz brakiem problemów. To działa i jestem z tego bardzo zadowolony. Polecam!

 • Uriws 2015-01-01 13:57

  IBUM działa znakomicie. Stosuje go już kilka lat i muszę stwierdzić, że trudno jest znaleźć coś lepszego na rynku. Polecam dla każdego!

 • Nataris 2014-12-29 21:51

  Świetnie działający lek. Używam go już tak na prawdę od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Działa rzeczywiście bardzo szybko i w mig nie ma bólu. Polecam!

 • Paweł Turek 2014-12-22 14:21

  Mój ulubiony lek IBUM działa na mnie bardzo szybko i skutecznie. Po 15 minutach już nie czuje żadnego bólu ;)

 • Zapoznaj się z ulotką IBUM

  Producent:

  HASCO-LEK

  Thumb hasco lek

  Opis:

  Ibum to lek, którego substancją czynną jest ibuprofen – lek niesteroidowy o bardzo szerokim działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym. Występuje on w postaci elastycznych kapsułek, dzięki czemu jego działanie jest znacznie szybsze niż innych leków tego rodzaju. Jego stosowanie zaleca się pacjentom, u których występują bóle o różnym pochodzeniu oraz o słabym i umiarkowanym nasileniu. Najczęściej przyjmują go pacjenci z bólem głowy, również z migreną, bólem zębów, bólem mięśni, kości oraz stawów, nerwobólem, bólem po przebytych urazach oraz związanym z przeziębieniem czy grypą. Ibum doskonale radzi się w zwalczaniu skutków bolesnego miesiączkowania. Często jest także stosowany do obniżenia gorączki, będącej skutkiem przeziębienia, grypy oraz innych chorób zakaźnych.

   

   

  Skład:

  W składzie leku Ibuprom znajduje się substancja czynna: ibuprofen.

  Dawkowanie:

  Jednorazowa dawka leku Ibum dla osób dorosłych oraz dzieci po 12 roku życia nie powinna przekroczyć 1-2 kapsułek. Dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach, jednak należy pamiętać by nie przekroczyć maksymalnej ilości kapsułek, którą można przyjąć w ciągu doby, a jest to 6 kapsułek. Dzieci poniżej 12 roku życia nie powinny przyjmować leku Ibum jeśli nie zlecił tego lekarz.

  Przeciwwskazania:

  Ibum jest lekiem do stosowania krótkotrwałego, dlatego można go przyjmować maksymalnie 3 dni.Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki leku, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Lek Ibuprom nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6. roku życia oraz dla pacjentów, u których zdiagnozowano ciężką niewydolność serca, nerek lub wątroby.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

  Produkt IBUM został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Bóle menstruacyjne, Ból ucha, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, ból stawów, przeciwgorączkowy, migrena, ból głowy. Producentem specyfiku IBUM jest Hasco-Lek, który również jest twórcą takich preparatów jak Ulgix Laxi, Bobodent, Juvit C, Calcium Hasco Allergy, Chrom + B3. Ulotka produktu IBUM jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat IBUM oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat IBUM można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu IBUM. Produkt IBUM został zapisany do bazy danych w dniu 2014-11-22 17:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu IBUM to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania IBUM. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu IBUM to z pewnością pomożesz wielu ludziom.