Zapoznaj się z ulotką IBUM

Download icon Zobacz ulotkę
IBUM

Podmiot odpowiedzialny:

HASCO-LEK

Thumb hasco lek

Postać:

kapsułka

Opis:

Ibum to lek zawierający ibuprofen – substancję czynną z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Występuje on w postaci elastycznych kapsułek, dzięki czemu początek działania leku jest  szybszy niż innych leków tego rodzaju.

Wskazaniami do stosowania leku Ibum  są słabe i umierkowane bóle różnego pochodzenia, jak ból głowy (w tym migrena), ból zęba, ból ucha, ból pleców, ból mięśni, ból stawów, bóle menstruacyjne, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie oraz gorączka różnego pochodzenia.

 

 

 

Skład:

Składniki kapsułek Ibum to:

- substancją czynną jest ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu,
- substancje pomocnicze to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104),
błękit patentowy (E 131).

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Ibum powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecane dawkowanie preparatu Ibum:

- dorośli i dzieci w wieku powyżej 12. roku życia: dawka początkowa to 1-2 kapsułki, w razie potrzeby ponowić dawkę co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 6 kapsułek na dobę (w dawkach podzielonych),
- osoby w podeszłym wieku: modyfikacja dawkowania nie jest wymagana.

Stosować doustnie, popijając wodą. Ibum jest lekiem do stosowania krótkotrwałego — przyjmować maksymalnie 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

 

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Ibum.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12. roku życia. Kapsułki Ibum należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki leku, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. 

 

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Marlena 2017-06-16 11:46

    Na migrenę największą skuteczność ma tylko IBUM .

  • Marika 2017-05-24 12:56

    Ibum - lek silny i skuteczny! NIe wyobrażam sobie nie mieć go w torebce w czasie miesiączki.

  • Mirek 2016-06-11 14:50

    Nie polecam produktu. Co prawda działa, ale po nim miałem zgagę.

  • Właściwości orzechów pekan

    Właściwości orzechów pekan

    Czytaj artykuł
    Magnetoterapia sposobem na efekty przesilenia zimowego

    Magnetoterapia sposobem na efekty przesilenia zimowego

    Czytaj artykuł
    Fenyloketonuria – genetyczna choroba metaboliczna

    Fenyloketonuria – genetyczna choroba metaboliczna

    Czytaj artykuł
  • Witek 2015-04-06 12:22

    Likwiduje ból szybko i skutecznie. Co tutaj więcej pisać moja rodzina go stosuje i czujemy się po nim o wiele lepiej.

  • Dawid 2015-04-01 21:17

    Szybki lek. Pomaga na cięższe bóle.

  • Edward. ĄC 2015-03-22 11:36

    Rzeczywiście działa dość szybko gdy idzie o ból - ostatnio mam poważny problem z zębem i potrafi sobie z nim szybko poradzić i to bez większych problemów. Dlatego polecam każdemu, to ma jakieś większe problemy z bólem albo też nie ma czegoś co mógłby mieć cały czas przy sobie

  • Peterek 2015-03-12 10:41

    Kapsułki IBUM maja bardzo szerokie zastosowanie, przez co na pewno będą dobrym wyborem i rozwiązaniem na problemy szerokiej rzeszy odbiorców.

  • Miro 2015-03-11 16:02

    Ibum jeden ze środków, które lepiej wpływają na moje ciało. Działają śmiało oraz efektownie. Polecam dla wszystkich. 5/5 to jego efekt!

  • Tunia 2015-03-11 11:38

    Całkiem niezły, wolałabym kupować większe opakowanie od razu, ale od biedy 7 kapsułek też starczy na jakoś czas.

  • Uterus 2015-03-06 20:55

    Lek jak lek. Moim zdaniem mógłby troszke mniej kosztować, dla stałych klientów. Jakoś od kilku lat go kupuje i już troszkę dużo wychodzi za to.

  • Ombis 2015-03-06 20:54

    Lek bardzo dobry. Działa przeciwgorączkowo, poprzez to można w szybki oraz sprawny sposób zmienić swoje zapatrywanie w tej sytuacji. Polecam bo to na prawdę działa 5/5!

  • Maika 2015-03-05 19:55

    BUM i ból głowy rozwalony. POlecam dla każdego! Działa szybko i świetnie można znieść ból. Warto jest to sprawdzić bo działa świetnie!

  • Magdna 2015-03-01 22:21

    Stosuję od paru lat jak coś jest nie tak np: ząb rwie i póki co jest wszystko ok. Moim zdaniem bardzo dobry środek, który pomaga nam przetrwać w trudnych chwilach a do tego sprawdzony !

  • Anula 2015-01-20 00:30

    IBUM IBUM IBUM. I nie ma bólu.

  • Opinia użytkownika 2015-01-06 17:43

    ibum ibum ibum :)

  • Ktarz 2015-01-05 12:36

    IBUM i IBUM i IBUM. Fajna reklama i lek działa jak na leży. Rozprawia się z bóle w mig i potem już nie ma się problemów ze zdrowiem. Polecam!

  • Huberto 2015-01-05 12:35

    IBUM pomaga w szybki sposób zmienić zapatrywanie w swoje bóle. Po zastosowaniu tego leku można szybko oraz skutecznie pozbyć się bolu i cieszyć się swoim zdrowiem oraz brakiem problemów. To działa i jestem z tego bardzo zadowolony. Polecam!

  • Uriws 2015-01-01 13:57

    IBUM działa znakomicie. Stosuje go już kilka lat i muszę stwierdzić, że trudno jest znaleźć coś lepszego na rynku. Polecam dla każdego!

  • Nataris 2014-12-29 21:51

    Świetnie działający lek. Używam go już tak na prawdę od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Działa rzeczywiście bardzo szybko i w mig nie ma bólu. Polecam!

  • Paweł Turek 2014-12-22 14:21

    Mój ulubiony lek IBUM działa na mnie bardzo szybko i skutecznie. Po 15 minutach już nie czuje żadnego bólu ;)

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką IBUM

    Download icon Zobacz ulotkę
    IBUM

    Podmiot odpowiedzialny:

    HASCO-LEK

    Thumb hasco lek

    Postać:

    kapsułka

    Opis:

    Ibum to lek zawierający ibuprofen – substancję czynną z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Występuje on w postaci elastycznych kapsułek, dzięki czemu początek działania leku jest  szybszy niż innych leków tego rodzaju.

    Wskazaniami do stosowania leku Ibum  są słabe i umierkowane bóle różnego pochodzenia, jak ból głowy (w tym migrena), ból zęba, ból ucha, ból pleców, ból mięśni, ból stawów, bóle menstruacyjne, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie oraz gorączka różnego pochodzenia.

     

     

     

    Skład:

    Składniki kapsułek Ibum to:

    - substancją czynną jest ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu,
    - substancje pomocnicze to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104),
    błękit patentowy (E 131).

    Dawkowanie:

    Dawkowanie leku Ibum powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

    Zalecane dawkowanie preparatu Ibum:

    - dorośli i dzieci w wieku powyżej 12. roku życia: dawka początkowa to 1-2 kapsułki, w razie potrzeby ponowić dawkę co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 6 kapsułek na dobę (w dawkach podzielonych),
    - osoby w podeszłym wieku: modyfikacja dawkowania nie jest wymagana.

    Stosować doustnie, popijając wodą. Ibum jest lekiem do stosowania krótkotrwałego — przyjmować maksymalnie 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

     

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Ibum.

    Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12. roku życia. Kapsułki Ibum należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki leku, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. 

     

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Artykuły wybrane dla Ciebie

    Innowacyjne sposoby leczenia bólu

    Innowacyjne sposoby leczenia bólu

    Czytaj artykuł
    Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

    Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

    Czytaj artykuł
    Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

    Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

    Czytaj artykuł

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.836 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.836 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.717 opinii:
    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Voltaren Max

    4.676 opinii:
    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
    czytaj dalej »

    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.514 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.514 opinii:

    Neoxen

    4.56 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.56 opinii:

    Voltaren Acti Forte

    4.58 opinii:
    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem... czytaj dalej »

    Saridon

    4.449 opinii:
    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i...
    czytaj dalej »

    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i... czytaj dalej »

    4.449 opinii:

    IBUM FORTE

    4.4314 opinii:
    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
    czytaj dalej »

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

    4.4314 opinii:

    IBUPROM Sprint Caps

    4.420 opinii:
    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o... czytaj dalej »

    POLOPIRYNA MAX

    4.3918 opinii:
    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Kategoria:
    Ból
    Podmiot odpowiedzialny:
    HASCO-LEK
    Inne produkty podmiotu odpowiedzialnego:
    Na receptę:
    Nie