Venotrex
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-20 15:20

  polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Venotrex

  Producent:

  Opis:

  Venotrex to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, u których zdiagnozowano niewydolność krążenia żylnego i limfatycznego. Wskazaniem do stosowania kapsułek Venotrex jest uczucie ciężkości nóg, żylaki, dolegliwości bólowe, kurcze w okresie nocnym. W składzie preparatu znajdują się substancje wzmacniające ściany naczyń krwionośnych i limfatycznych. Substancje te uelastyczniają naczynia oraz chronią przed pękaniem.

  Skład:

  W składzie preparatu Venotrex znajdują się następujące substancje: trokserutyna, laktoza, skrobia ziemniaczana, laurylosiarczan sodu, dwutlenek krzemu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla osób, u których zdiagnozowano choroby nerek, serca lub/i wątroby.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Zaburzenia krążenia żylnego

  Produkt Venotrex został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, opuchnięte nogi, hemoroidy, niewydolność żylna, zdrowie, Zaburzenia krążenia żylnego. Wytwórcą specyfiku Venotrex jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Venotrex jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Venotrex oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Venotrex można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Venotrex. Specyfik Venotrex został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-28 10:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Venotrex to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Venotrex. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Venotrex to z pewnością pomożesz wielu ludziom.