Anapran Neo
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Anapran Neo

Producent:

POLFA

Thumb polfa warszawa

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

Specyfik Anapran Neo został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: Bóle menstruacyjne, ból mięśni, Ból zęba, ból stawów, przeciwgorączkowy, ból głowy, migrena, przeciwbólowy. Producentem preparatu Anapran Neo jest Polfa, który również jest twórcą takich specyfików jak Menthosept, Anapran Neo, Oxalin 0.05%, Oxalin 0.025%, Lacrimal. Ulotka specyfiku Anapran Neo jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Anapran Neo oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Anapran Neo można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Anapran Neo. Preparat Anapran Neo został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-02 14:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Anapran Neo to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Anapran Neo. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Anapran Neo to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.