Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Troxeratio 300 to preparat dostępny w postaci kapsułek miękkich. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną zmniejszyć objawy związane z niewydolnością żył kończyn dolnych. Preparat Troxeratio 300 eliminuje uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, łagodzi nocne kurcze łydek oraz obrzęki kończyn dolnych.

Skład:

W składzie kapsułek miękkich Troxeratio 300 znajdują się następujące substancje: trokserutyna, wosk żółty, olej sojowy uwodorniony, olej sodowy częściowo uwodorniony, olej rzepakowy rafinowany, lecytyna, etylowanilina, parametoksycetofenon.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować jedną kapsułkę miękką raz na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Troxeratio 300

0.00 opinii:
Troxeratio 300 to preparat dostępny w postaci kapsułek miękkich. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Troxeratio 300 to preparat dostępny w postaci kapsułek miękkich. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Preparat Troxeratio 300 został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, opuchnięte nogi, hemoroidy, niewydolność żylna, Zdrowe Nogi, Elastyczność naczyń. Producentem specyfiku Troxeratio 300 jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Troxeratio 300 jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Troxeratio 300 oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Troxeratio 300 dostępny jest bez recepty.