Troxeratio 300

Troxeratio 300

miejsce
w rankingu

--

Troxeratio 300
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Troxeratio 300

Producent:

Opis:

Troxeratio 300 to preparat dostępny w postaci kapsułek miękkich. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną zmniejszyć objawy związane z niewydolnością żył kończyn dolnych. Preparat Troxeratio 300 eliminuje uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, łagodzi nocne kurcze łydek oraz obrzęki kończyn dolnych.

Skład:

W składzie kapsułek miękkich Troxeratio 300 znajdują się następujące substancje: trokserutyna, wosk żółty, olej sojowy uwodorniony, olej sodowy częściowo uwodorniony, olej rzepakowy rafinowany, lecytyna, etylowanilina, parametoksycetofenon.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować jedną kapsułkę miękką raz na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Elastyczność naczyń

Preparat Troxeratio 300 został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, opuchnięte nogi, hemoroidy, niewydolność żylna, Zdrowe Nogi, Elastyczność naczyń. Wytwórcą specyfiku Troxeratio 300 jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Troxeratio 300 jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Troxeratio 300 oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Troxeratio 300 można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Troxeratio 300. Specyfik Troxeratio 300 został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-29 10:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Troxeratio 300 to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Troxeratio 300. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Troxeratio 300 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.