Nebu-Dose Hipertonic

Nebu-Dose Hipertonic

miejsce
w rankingu

--

Nebu-Dose Hipertonic
4.0
opinii: 2
Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Czytaj artykuł
Przydatne akcesoria na siłowni

Przydatne akcesoria na siłowni

Czytaj artykuł
Zespół niespokojnych nóg - przyczyny

Zespół niespokojnych nóg - przyczyny

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Barbara 2016-03-16 12:26

  Swietna do inhalacji.

 • Monika 2016-03-11 16:31

  Polecam!Genialny na gęsty katar, bardzo dobrze oczyszcza bez wysuszania śluzówki.

 • Zapoznaj się z ulotką Nebu-Dose Hipertonic

  Producent:

  Opis:

  Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat przeznaczony jest do inhalacji. Wskazaniem do stosowania roztworu Nebu-Dose Hipertonic są następujące sytuacje: mukowiscydoza, ostre zapalenie oskrzeli, przewlekła obturacyjna choroba płuc. Preparat doskonale nawilża wysuszoną błonę śluzową oraz ułatwia oddychanie. Nebu-Dose Hipertonic sprzyja samooczyszczaniu się górnych i dolnych dróg oddechowych.

  Skład:

  W składzie preparatu Nebu-Dose Hipertonic znajdują się następujące substancje: hipertoniczny roztwór chlorku sodu do inhalacji.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Jedna ampułka o pojemności 5 ml przeznaczona jest do jednorazowej inhalacji.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Inhalacja

  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

  4.673 opinii:
  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny...
  czytaj dalej »

  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny... czytaj dalej »

  Nebu-Dose Hipertonic

  4.02 opinii:
  Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat...
  czytaj dalej »

  Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat... czytaj dalej »

  INHALOL

  0.00 opinii:
  INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim...
  czytaj dalej »

  INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

  0.00 opinii:

  Preparat Nebu-Dose Hipertonic został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Inhalacja dolnych dróg oddechowych, Inhalacja górnych dróg oddechowych, Inhalacja. Wytwórcą preparatu Nebu-Dose Hipertonic jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Nebu-Dose Hipertonic jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Nebu-Dose Hipertonic oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Nebu-Dose Hipertonic można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Nebu-Dose Hipertonic. Produkt Nebu-Dose Hipertonic został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-20 10:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nebu-Dose Hipertonic to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Nebu-Dose Hipertonic. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Nebu-Dose Hipertonic to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.