Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Dodano: 14-06-2016

inne

Zestaw ogrodowy Corfu weekend

Zestaw balkonowy Corfu weekend składa się z niskiego stolika i dwóch wygodnych foteli z poduszkami na siedziska. Meble wykonane są z tworzywa sztucznego, ukształtowanego w procesie produkcji tak, że ich struktura do złudzenia przypomina technorattanową plecionkę. Materiał, z którego je wykonano, jest odporny na wodę i promieniowanie UV – meble mogą stać na balkonie nawet przez cały rok. Jest to więc komplet wytrzymały, elegancki i funkcjonalny. W serii mebli Corfu dostępne są też inne nieco większe zestawy, które świetnie sprawdzą się na większym balkonie czy tarasie.

Meble tarasowe Delano balcony set

Komplet ogrodowy Delano balcony set jest świetnym przykładem na to, jak wiele form może przyjmować odpowiednio ukształtowane tworzywo sztuczne. Wchodzące w skład zestawu dwa krzesła i stół mają fakturę przypominającą naturalne drewno. Nie wymagają jednak konserwacji, mogą stać na dworze niezależnie od pogody i są łatwe w czyszczeniu, a jednocześnie pięknie wyglądają. Dlatego też świetnie sprawdzą się na balkonie. W ofercie mebli Curver można też znaleźć większy odpowiednik tego kompletu, z sofą – zestaw Delano set.

Komplet balkonowy Rio patio set

Meble tarasowe Rio patio set to idealne rozwiązanie na balkony mieszkań o nowoczesnym charakterze. Zestaw to połączenie tworzywa sztucznego, ukształtowanego w imitację technorattanowej plecionki, z metalowymi rurkami. Całość świetnie sprawdza się na niewielkich przestrzeniach, jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, a sam zestaw dostępny jest w kilku ciekawych kolorach – czego można chcieć więcej?

Zestaw balkonowy Bistro set duo

Meble ogrodowe Bistro set duo to komplet wyjątkowo funkcjonalny – stolik i krzesła nie tylko nie zajmują wiele miejsca, ale można je też łatwo złożyć. Dzięki temu nawet przy balkonie o bardzo małej powierzchni komplet nie będzie nam przeszkadzał. Po porannej kawie szybko złożymy mebelki i bez problemu dostaniemy się do doniczek z kwiatami wiszących na balkonie. Meble wykonane są z lekkiego tworzywa sztucznego, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe do czyszczenia. Model dostępny jest w kilku kolorach.

Meble ogrodowe Chelsea set

Komplet na balkon Chelsea set to kolejna propozycja dla wielbicieli nowoczesnej stylistyki. Połączenie faktury imitującej rattanowy splot z metalowymi nogami stołu i krzeseł daje bardzo ciekawy efekt. Dużą zaletą kompletu jest dość wysoki stolik. Cały zestaw jest łatwy do czyszczenia, odporny na deszcz, promieniowanie UV i temperatury. Model dostępny jest w kilku ciekawych kolorach, a kompaktowe rozmiary sprawią, że łatwo zmieści się na każdej przestrzeni.

Artykuł został napisany przez ekspertów prowadzących sklep internetowy Curver Lifestyle specjalizujący się między innymi w sprzedaży mebli Corfu: http://www.curver-lifestyle.pl/

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.