Gelacet
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Elza 2017-04-06 21:22

  Jestem w trakcie kuracji. Czy myślicie, że po 2 tygodniach już powinnam widzieć pierwsze rezultaty???

 • Diana 2017-04-05 12:21

  Kaspułki są skuteczne - w moim przypadku efekt zdrowszych włosów był widoczny już podczas stosowania 2 opakowania:)

 • Zapoznaj się z ulotką Gelacet

  Producent:

  ALMIRALL

  Thumb almi

  Opis:

  Gelacet to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Stanowi bogaty koktajl hydrolizatu białka kolagenu oraz biotyny. Hydrolizat kolagenu to źródło kluczowych aminokwasów, któe są podstawowym budulcem paznokci oraz włosów. Biotyna wpływa korzystnie na zdrowie i wygląd włosów.

  Skład:

  Komponenty suplementu Gelacet to: hydrolizat kolagenu (zawierający aminokwasy jak: glicyna, prolina, hydroksyprolina, kwas glutaminowy, alanina, arginina, kwas asparaginowy, lizyna, seryna, leucyna, walina, treonina, fenyloalanina); żelatyna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza; D-biotyna (biotyna).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie suplementu Gelacet powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Gelacet.

  Zalecana porcja produktu do przyjęcia w ciągu dnia to 3 kapsułki 3 razy dziennie. Kapsułki należy popić obficie wodą lub sokiem owocowym.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Gelacet.

  Suplement Gelacet należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - regeneracja włosów

  Merz Spezial

  4.52 opinii:
  Drażetki Merz Spezial to suplement diety, którego składniki dostarczają organizmowi...
  czytaj dalej »

  Drażetki Merz Spezial to suplement diety, którego składniki dostarczają organizmowi... czytaj dalej »

  Vitotal dla Kobiet

  4.52 opinii:
  Vitotal dla Kobiet to suplement diety w postaci tabletek. Suplement posiada zestaw witamin i...
  czytaj dalej »

  Vitotal dla Kobiet to suplement diety w postaci tabletek. Suplement posiada zestaw witamin i... czytaj dalej »

  Green Pharmacy

  3.65 opinii:
  Kosmetyk Olejek łopianowy z czerwoną papryką pobudza wzrost włosów, wzmacnia...
  czytaj dalej »

  Kosmetyk Olejek łopianowy z czerwoną papryką pobudza wzrost włosów, wzmacnia... czytaj dalej »

  Gelacet

  3.52 opinii:
  Gelacet to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Stanowi bogaty koktajl hydrolizatu białka...
  czytaj dalej »

  Gelacet to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Stanowi bogaty koktajl hydrolizatu białka... czytaj dalej »

  3.52 opinii:

  Produkt Gelacet został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: włosy, wypadanie włosów. Producentem specyfiku Gelacet jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Gelacet jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Gelacet oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Gelacet można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Gelacet. Produkt Gelacet został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-11 14:37. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Gelacet to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Gelacet. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Gelacet to z pewnością pomożesz wielu ludziom.