Aloes – sekret zdrowia i urody

Aloes – sekret zdrowia i urody

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć trądzik, u osób dorosłych?

Jak zwalczyć trądzik, u osób dorosłych?

Czytaj artykuł
23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Koenzym Q10 Forte to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z chorobami układu krążenia (niewydolność krążenia, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca). Koenzym Q10 Forte to lek wykorzystywany w profilaktyce miażdżycy. Koenzym Q10 Forte to preparat rekomendowany dla sportowców, którzy mogą czuć osłabienie i zmęczenie.

Skład:

W składzie preparatu Koenzym Q10 Forte znajdują się następujące substancje: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, żelatyna wieprzowa 200 bloom, glicerol, sorbitol, ciekły niekrystalizujący, tytanu dwutlenek (E171), czerwień koszenilowa (E124).

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 3 razy na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Koenzym Q10 Forte

0.00 opinii:
Koenzym Q10 Forte to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Koenzym Q10 Forte to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt Koenzym Q10 Forte został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zmęczenie, serce, profilaktyka nowotworów, nadciśnienie tętnicze, niewydolność żylna, miażdżyca, zdrowie, uroda. Wytwórcą preparatu Koenzym Q10 Forte jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Koenzym Q10 Forte jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Koenzym Q10 Forte oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Koenzym Q10 Forte dostępny jest bez recepty.