Koenzym Q10 Forte

Koenzym Q10 Forte

miejsce
w rankingu

--

Koenzym Q10 Forte
0.0
opinii: 0
Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

Czytaj artykuł
Diety cud – czy faktycznie działają?

Diety cud – czy faktycznie działają?

Czytaj artykuł
Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Koenzym Q10 Forte

Producent:

Opis:

Koenzym Q10 Forte to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z chorobami układu krążenia (niewydolność krążenia, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca). Koenzym Q10 Forte to lek wykorzystywany w profilaktyce miażdżycy. Koenzym Q10 Forte to preparat rekomendowany dla sportowców, którzy mogą czuć osłabienie i zmęczenie.

Skład:

W składzie preparatu Koenzym Q10 Forte znajdują się następujące substancje: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, żelatyna wieprzowa 200 bloom, glicerol, sorbitol, ciekły niekrystalizujący, tytanu dwutlenek (E171), czerwień koszenilowa (E124).

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 3 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Uroda

Koenzym Q10 Forte

0.00 opinii:
Koenzym Q10 Forte to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Koenzym Q10 Forte to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik Koenzym Q10 Forte został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zmęczenie, serce, profilaktyka nowotworów, nadciśnienie tętnicze, niewydolność żylna, miażdżyca, zdrowie, uroda. Wytwórcą produktu Koenzym Q10 Forte jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Koenzym Q10 Forte jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Koenzym Q10 Forte oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Koenzym Q10 Forte można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Koenzym Q10 Forte. Produkt Koenzym Q10 Forte został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-11 11:22. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Koenzym Q10 Forte to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Koenzym Q10 Forte. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Koenzym Q10 Forte to z pewnością pomożesz wielu osobom.