Sapoven T
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sapoven T

Producent:

Opis:

Sapoven T to preparat dostępny w postaci kapsułek elastycznych. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z objawami przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. Sapoven T wykazuje działanie przeciwobrzękowe i przeciwwysiękowe.

Skład:

W składzie kapsułek miękkich Sapoven T znajdują się następujące substancje: troxerutinum, trihydroksyetylorutyna, suchy wyciąg z nasion kasztanowca DER, etanol 80% (v/v), olej sojowy oczyszczony, lecytyna sojowa, olej kokosowy, olej palmowy,wosk żółty, żelatyna, glicerol, tytanu dwutlenek E 171, żelaza tlenek brązowy E 172, żelaza tlenek żółty E 172.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 kapsułkę trzy razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - zaburzenie krążenia żylnego

Specyfik Sapoven T został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, Stłuczenia, opuchnięte nogi, niewydolność żylna, zdrowie, Przeciwobrzękowo, zaburzenie krążenia żylnego. Producentem produktu Sapoven T jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Sapoven T jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Sapoven T oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Sapoven T można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sapoven T . Specyfik Sapoven T został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-28 11:40. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sapoven T to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Sapoven T . Jeżeli napiszesz opinię na temat preparatu Sapoven T to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.