Vedimasan

Vedimasan

miejsce
w rankingu

--

Vedimasan
0.0
opinii: 0
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Vedimasan

Producent:

Opis:

Vedimasan to lek, który dostępny jest w formie żelu. Żel niesamowicie odpręża oraz posiada niezwykle przydatną nakładkę masującą. W składzie preparatu znajdują się wyciągi z kasztanowca i nawłoci, które w pozytywny sposób wpływają na kondycję naczyń krwionośnych. Żel wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne, które stają się bardziej odporne. Żel Vedimasan polecany jest dla osób, które borykają się z problemem ciężkich nóg. W składzie żelu znajdują się również substancje łagodzące, które sprawiają, że po aplikacji preparatu pacjent odczuwa przyjemne chłodzenie.

Skład:

W składzie żelu Vedimasan znajdują się następujące substancje: Aqua, Propylene Glycol, Panthenol, Propylene Glycol/ Horse Chestnut Extract, Glycerin, Aqua, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citrus Limon Peel Extract / Solidago Vlrgaurea Extract, Carbomer, Parfum, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Propylparaben, Menthol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat można stosować kilka razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy aplikować na podrażnioną skórę oraz w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

Specyfik Vedimasan został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, ból nóg, przeciwbólowy. Wytwórcą specyfiku Vedimasan jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Vedimasan jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Vedimasan oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Vedimasan dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Vedimasan. Specyfik Vedimasan został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-28 11:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vedimasan to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Vedimasan. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Vedimasan to z pewnością pomożesz wielu ludziom.