Venargin

Venargin

miejsce
w rankingu

--

Venargin
4.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 15:25

  Polecam! Redukuje uczucie ciężkości nóg i doskonale odpręża.

 • Zapoznaj się z ulotką Venargin

  Producent:

  Opis:

  Venargin to preparat dostępny w postaci żelu. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenna substancja: L-arginina, która poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą przynieść ulgę zmęczonym nogom.

  Skład:

  W składzie żelu znajdują się następujące substancje: Glycerin, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Polygonatum Multiflorum Extract, L-arginine, Acrylates /C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Zmeczone nogi

  Produkt Venargin został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Pajączki naczyniowe, zmęczone nogi. Producentem produktu Venargin jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Venargin jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Venargin oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Venargin dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Venargin. Preparat Venargin został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-28 10:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Venargin to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Venargin. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Venargin to z pewnością pomożesz wielu ludziom.