Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 11:31

  po stosowaniu maści zmniejszyło uczucie ciężkosci...

 • Anka 2015-09-11 08:47

  Żel VENORUTON pomógł mi i to nie raz na moje spuchnięte nogi. Stosuję go regularnie dwa razy dziennie i nie wiem jak bym sobie poradziła bez niego. Kiedyś jak zaczynały boleć mnie nogi to był to dla mnie koniec dnia. Chodzenie było wielkim utrapieniem. Teraz jest dużo lepiej, ale ból ciągle czuję.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton Gel są następujące objawy: uczucie ciężkości nóg, ból kończyn dolnych, obrzęk kończyn dolnych. Venoruton Gel pozytywnie wpływa na kondycję naczyń krwionośnych - wzmacnia je oraz zmniejsza ich przepuszczalność.

  Skład:

  W składzie preparatu Venoruton Gel znajdują się następujące substancje: okserutyna, carbomer 980, sodu wodorotlenku roztwór 30%, disodowy czterooctan etylenoaminy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu wsmarować w skórę.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Venoruton Gel

  4.52 opinii:
  Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton...
  czytaj dalej »

  Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton... czytaj dalej »

  Liotomax

  4.01 opinii:
  Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w...
  czytaj dalej »

  Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w... czytaj dalej »

  Dih Max Comfort

  3.01 opinii:
  Dih Max Comfort to preparat dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih...
  czytaj dalej »

  Dih Max Comfort to preparat dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih... czytaj dalej »

  Cyclovena

  0.00 opinii:
  Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie...
  czytaj dalej »

  Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie... czytaj dalej »

  Preparat Venoruton Gel został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, skurcze mięśni, opuchnięte nogi, niewydolność żylna, Cieżkie nogi, zmęczone nogi. Producentem preparatu Venoruton Gel jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Venoruton Gel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Venoruton Gel oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Venoruton Gel dostępny jest bez recepty.