Vitaleg
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Vitaleg to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji nóg. Vitaleg to idealne rozwiązanie dla zmęczonych i ciężkich nóg. Vitaleg daje uczucie odprężenia i odświeżenia. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

Skład:

W składzie żelu Vitaleg znajdują się następujące substancje: Aqua, Propylene Glycol, Horse Chestnut Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Sodium Heparin.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu wsmarować w skórę nóg 3-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Venargin

4.01 opinii:
Venargin to preparat dostępny w postaci żelu. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenna...
czytaj dalej »

Venargin to preparat dostępny w postaci żelu. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenna... czytaj dalej »

Niverosin

3.6721 opinii:
Tabletki Niverosin wspomagają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, prawidłowe...
czytaj dalej »

Tabletki Niverosin wspomagają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, prawidłowe... czytaj dalej »

3.6721 opinii:

Vitaleg

0.00 opinii:
Vitaleg to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji...
czytaj dalej »

Vitaleg to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Galvenox soft

0.00 opinii:
Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje...
czytaj dalej »

Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje... czytaj dalej »

Preparat Vitaleg został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, Kondycja kończy dolnych, zdrowie, Pajączki naczyniowe. Wytwórcą specyfiku Vitaleg jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Vitaleg jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Vitaleg oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Vitaleg można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Vitaleg. Specyfik Vitaleg został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-28 11:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Vitaleg to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Vitaleg. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Vitaleg to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.