Silk Gloss

Silk Gloss

miejsce
w rankingu

--

Silk Gloss
4.67
opinii: 3
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-07-06 22:26

  Silk Gloss pomógł mi wyglądać jak nalezy i bardzo się cieszę z tego efektu. Daje po prostu 5/5 bo innej opcji nie widzę :)

 • Mama MIA! 2015-07-06 22:26

  O wiele lepiej się teraz wygląda. Czuje się po prostu kobieco i wiem, że to tak ma być. To jest idealne i cieszę się, że to znalazłam :)

 • Dagusia 2015-05-28 21:15

  Błyszczyk fajnie nakłada się na usta, potem przez cały dzień utrzymuje się na ustach. Nie świeci się zbytnio, więc mogę go polecić :)

 • Zapoznaj się z ulotką Silk Gloss

  Producent:

  MAX FACTOR

  Thumb max factor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Silk Gloss został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą produktu Silk Gloss jest Max Factor, który również jest producentem takich preparatów jak False Lash Effect Mascara Waterproof, Xperience, Volumising Mascara, Lash Lift, Masterpiece Transform, Mastertouch Concealer. Ulotka specyfiku Silk Gloss jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Silk Gloss oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Silk Gloss można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Silk Gloss. Specyfik Silk Gloss został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Silk Gloss to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Silk Gloss. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Silk Gloss to z pewnością pomożesz wielu osobom.