Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Dodano: 13-11-2014

erekcja potencja

Pojawienie się problemów ze wzwodem silnie działa na samopoczucie każdego mężczyzny. Odbija się to na nim pod względem emocjonalnym. Obniżona sprawność seksualna wpływa negatywnie na poczucie własnej wartości. Zaczyna też ograniczać mężczyznę przed byciem aktywnym seksualnie. W obliczu tego pojawia się strach przed niedotrzymaniem tempa partnerce. W wyniku tego narasta jeszcze większe poczucie winy, co odbija się w codziennym życiu. Zdarza się nawet, że takie problemy seksualne są powodem rozpadnięcia się związku. 

A może suplementy na problemy z erekcją?

Dlatego też warto zainteresować się różnymi suplentami dostępnymi bez recepty pomagających w problemie z erekcją. Najpopularniejszym z nich jest Braveran. Na drugim miejscu w rankingu popularności z pewnością znajdzie się Permen i jego nowsza wersja Permen King, który ma niezłe opinie. Do mniej znanych produktów zalicza się Love MAX (przeczytaj opinie) oraz preparat, który nie jest przeznaczony do bezpośredniej pomocy przy problemach z erekcją, ale zawiera cynk pomocny przy tym schodzeniu. Mowa o Olimp Chela Cynk, przeczytaj opinie.

Kiedy mężczyźni zaczynają odczuwać pierwsze przypadki impotencji, zazwyczaj trudno jest im skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Czują się wtedy zakłopotani i zdezorientowani. To przede wszystkim wstyd sprawia, że nie chcą się problemem z erekcją dzielić z innymi. Przyczynia się to do bagatelizowania problemu oraz jego lekceważenia.

Kilka słów o statystyce

Gdyby zwrócić uwagę na statystyki, to ukazują one, że po 2 latach od zaobserwowania problemów dopiero co 3 mężczyzna decyduje się na podjęcie leczenia lekarskiego. Dopiero co 4 mężczyzna pozwala sobie na samodzielną terapię poprzez stosowanie różnych produktów takich jak środki na potencję. Natomiast aż połowa mężczyzn nie korzysta z jakiejkolwiek pomocy. Lekceważą oni dodatkowo objawy związane z nasilaniem się występujących problemów z erekcję. Mogliby temu szybko przeciwdziałać, jeśliby zdecydowali się na zaufaną pomoc lekarską. Mogą być pewni, że nikt poza lekarzem nie dowie się na co są leczeni. Ponadto warto jest sobie uświadomić, że to tylko takie leczenie może poprawić jakość ich dalszego życia.

Nie licząc wcześniej wspomnianych produktów kolejnym najpopularniejszym jest Vigrax, który ma ciekawy skład. Na podobnym poziomie jeśli chodzi o popularność plasuje się Liderin oraz Olim Erekton. Jeśli chodzi o mniej znane suplementy to warto również wspomnieć o Clavin Original, którego cena jest dość wysoka. Jest też dość mocno reklamiwoany w telewizji Olimp Erekton MAX. Z kolei jeśli chodzi o naprawdę mało znany produkt to mamy Doppelherz aktiv dla Mężczyzn z niezłymi opiniami.

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.