Neo-Capsiderm
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natalia Anders 2015-08-31 17:24

  Ogólnie bardzo mi się podoba Neo-Capsiderm i jestem zadowolona z jego działania. Oby tylko tak dalej dawał radę.

 • Olaf W. 2015-08-31 17:23

  Niestety nie podoba mi się jego działanie. Moje plecy są po prostu spieczone, to mi się nie podoba... Nie podoba mi się to ;/

 • Maniek53 2015-08-31 17:22

  Skutecznie rozgrzewa oraz dodatkowo działa przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo! Ten efekt jest chyba najlepszy na rynku.

 • Zapoznaj się z ulotką Neo-Capsiderm

  Producent:

  Opis:

  Neo-Capsiderm to lek dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie rozgrzewające - rozgrzewa mięśnie. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść Neo-Capsiderm w leczeniu stanów zapalnych stawów. Maść jest również stosowana leczniczo w nerwobólach. Środek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeiwobrzękowe oraz przeciwzapalne. Maść należy stosować miejscowo na skórę. W miejscu aplikacji maści dochodzi do zaczerwienienia.

  Skład:

  W składzie maści Neo-Capsiderm znajdują się następujące substancje: Nonivamidum, Camphora, Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro, Eucalypti aetheroleum.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość maści należy nanieść na bolące miejsce. Maść należy aplikować 1-2 razy dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż dwa dni.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany u dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Specyfik Neo-Capsiderm został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból kręgosłupa, ból stawów, ból pleców, reumatyzm, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Neo-Capsiderm jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Neo-Capsiderm jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Neo-Capsiderm oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Neo-Capsiderm można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Neo-Capsiderm. Produkt Neo-Capsiderm został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 12:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Neo-Capsiderm to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Neo-Capsiderm. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Neo-Capsiderm to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.