Reklama baner
Acard

Acard

miejsce
w rankingu

--

Acard
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Migdały w kuchni i kosmetyce

Migdały w kuchni i kosmetyce

Czytaj artykuł
Fibra Vitale - błonnik witalny. Suplement który działa już po 3 dniach!

Fibra Vitale - błonnik witalny. Suplement który działa już po 3 dniach!

Czytaj artykuł
Przegląd zalet mniszka lekarskiego

Przegląd zalet mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jan 2016-11-29 13:58

  bardzo dobre dzialanie przeciwzakrzepowe.

 • cam 2016-03-11 17:06

  stosuję by rozrzedzić krew tzn aby nie dostac zatoru.ok

 • Zapoznaj się z ulotką Acard

  Producent:

  POLFA

  Thumb polfa warszawa

  Opis:

  Acard to lek dostępny bez recepty, który wykorzystywany jest do zmniejszenia krzepliwości krwi. Produkt ten jest zalecany do długotrwałego stosowania. Acard stosowany jest w leczeniu zakrzepów oraz zatorów, występujących w naczyniach krwionośnych. Lekarze często zalecają profilaktyczne przyjmowanie tego leku przez pacjentów, u których zdiagnozowano chorobę niedokrwienną serca. Acard w ramach profilaktyki powinien być stosowany również przez osoby po zawale serca.

  Skład:

  W składzie jednej tabletki dojelitowej znajduje się 75 mg lub 150 mg kwasu acetylosalicylowego.

  Dawkowanie:

  Dojelitowa tabletka Acard na zewnątrz posiada otoczkę, która sprawia, iż pigułka nie rozpada się w żołądku. Otoczka ta sprawia, że działanie drażniące kwasu acetylosalicylowego na błonę śluzową żołądka zostaje wyeliminowane. Tabletkę należy przyjmować po posiłku. Wstępnie, początkowa dawka nie powinna przekraczać 150 mg na dobę. Później zaleca się stosowanie 75 mg. Tabletki nie należy popijać alkoholem! Tabletkę należy przyjmować w całości, bez konieczności rozgryzania. Tabletki Acard nie powinny być stosowane 5-7 dni przed zaplanowanym zabiegiem operacyjnym.

  Przeciwwskazania:

  Nie zaleca się stosowania tabletek Acard w momencie, gdy u pacjenta występuje nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek ten nie jest przeznaczony dla dzieci poniże 12 lat!

  Do poważnych przeciwskazań należy również zaliczyć inne czynniki, takie jak:

  -jeśli u pacjenta zdiagnozowano skazę krwotoczną

  -jeśli u pacjenta zdiagnozowano czynną chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy

  -jeśli u pacjenta zdiagnozowano niewydolność nerek

  -jeśli u pacjenta zdiagnozowano niewydolność wątroby

  -jeśli u pacjenta zdiagnozowano alergię, wywołaną przez niesteroidowe leki przeciwzapalne

  -nie należy stosować preparatu 5-7 dni przed zaplanowanym zabiegiem operacyjnym (w tym również ekstrakcja zęba)

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Acard został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zawał serca, choroba niedokrwienna serca, miażdżyca, przeciwzakrzepowy, układ krążenia. Wytwórcą produktu Acard jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Acard jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Acard oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Acard można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Acard. Preparat Acard został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-02 23:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Acard to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Acard. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Acard to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.