Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

miejsce
w rankingu

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry
2.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • bar 2016-04-20 11:35

  Spodziewałem się czegoś lepszego po tym produkcie...

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, Higiena, zdrowie. Producentem produktu Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry można kupić bez recepty.