Reklama baner
Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

miejsce
w rankingu

--

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry
2.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • bar 2016-04-20 11:35

  Spodziewałem się czegoś lepszego po tym produkcie...

 • Zapoznaj się z ulotką Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, Higiena, zdrowie. Producentem produktu Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry. Preparat Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-29 10:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.