Pharmaceris D

Pharmaceris D

miejsce
w rankingu

--

Pharmaceris D
0.0
opinii: 0
Miód dla alergików

Miód dla alergików

Czytaj artykuł
Aloes – sekret zdrowia i urody

Aloes – sekret zdrowia i urody

Czytaj artykuł
Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Pharmaceris D został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, Sucha skóra. Wytwórcą specyfiku Pharmaceris D jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Pharmaceris D jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Pharmaceris D oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Pharmaceris D można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pharmaceris D. Preparat Pharmaceris D został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-21 08:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pharmaceris D to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Pharmaceris D. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Pharmaceris D to z pewnością pomożesz wielu ludziom.