Reklama baner
Propodia

Propodia

miejsce
w rankingu

--

Propodia
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Propodia

Producent:

NEPENTES

Thumb nepentes  1

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Propodia został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, peeling do stóp. Wytwórcą specyfiku Propodia jest Nepentes, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Iwostin Purritin, Iwostin Sensitia, Iwostin Rosacin, Vericaust , Propodia. Ulotka preparatu Propodia jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Propodia oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Propodia dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Propodia. Specyfik Propodia został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-21 08:54. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Propodia to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Propodia. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Propodia to z pewnością pomożesz wielu ludziom.