Reklama baner
Soraya Maxima Dermo-Therapy

Soraya Maxima Dermo-Therapy

miejsce
w rankingu

--

Soraya Maxima Dermo-Therapy
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Soraya Maxima Dermo-Therapy

Producent:

SORAYA

Thumb soraya

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Soraya Maxima Dermo-Therapy został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, krem do stóp, pękające pięty. Wytwórcą produktu Soraya Maxima Dermo-Therapy jest Soraya, który również jest producentem takich produktów jak Soraya Care & Control, Soraya , Soraya Botaniczna, Soraya Kolagen & Elastyna , Soraya Maxima Dermo-Therapy. Ulotka preparatu Soraya Maxima Dermo-Therapy jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Soraya Maxima Dermo-Therapy oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Soraya Maxima Dermo-Therapy można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Soraya Maxima Dermo-Therapy. Produkt Soraya Maxima Dermo-Therapy został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-04-21 09:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Soraya Maxima Dermo-Therapy to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Soraya Maxima Dermo-Therapy. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Soraya Maxima Dermo-Therapy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.