Elofen

Elofen

miejsce
w rankingu

--

Elofen
5.0
opinii: 1
Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

Czytaj artykuł
Rozrywka i sport w jednym

Rozrywka i sport w jednym

Czytaj artykuł
Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • viola 2016-12-15 15:51

  bardzo fajnie działa

 • Zapoznaj się z ulotką Elofen

  Producent:

  POLFARMEX

  Thumb polfarmex

  Opis:

  Elofen to lek, który dostępny jest w formie syropu. Lek wykazuje działanie przeciwzapalne oraz rozkurcza oskrzela. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: fenspiryd - substancja ta wykazuje działanie przeciwzapalne oraz rozkurcza oskrzela. Ponadto preparat łagodzi podrażnienia i minimalizuje obrzęk. Syrop działa przeciwkaszlowo oraz przyczynia się do zmniejszenia wydzielania śluzu. Lekarze zalecają swoim pacjentom lek Elofen w leczeniu chorób zapalnych płuc i oskrzeli. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2. roku życia.

  Skład:

  W składzie syropu Elofen znajdują się następujące substancje: fenspirydu chlorowodorek ponadto lek zawiera: metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, sorbinian potasu, glicerol, sacharozę, sacharynę sodową lukrecję, aromat pomarańczowy płynny 02 278, kwas solny rozcieńczony, wodę oczyszczoną.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  -dorośli - od 45 ml do 90 ml syropu na dobę

  -dzieci powyżej 2. roku życia:

  masa ciała poniżej 10 kg - od 10 ml syropu do 20 ml syropu na dobę

  masa ciała powyżej 10 kg - od 30 ml syropu do 60 ml syropu na dobę

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa

  Preparat Elofen został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: układ oddechowy, przeziębienie. Wytwórcą preparatu Elofen jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Elofen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Elofen oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Elofen można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Elofen. Preparat Elofen został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-03 15:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Elofen to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Elofen. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Elofen to z pewnością pomożesz wielu ludziom.