RIPOSTON - Alko Reset

RIPOSTON - Alko Reset

miejsce
w rankingu

--

RIPOSTON - Alko Reset
5.0
opinii: 1
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Tarantino 2016-04-12 11:27

  dobrze nawadnia, dostarcza elektrolitów i glukozy, smak w porządku, łatwy do przygotowania, spełnia wszystkie moje wymagania, orsality i inne mogą się schować, po nich jeszcze bardziej muli

 • Zapoznaj się z ulotką RIPOSTON - Alko Reset

  Producent:

  Opis:

  RIPOSTON - Alko Reset to preparat dostępny w postaci saszetek. Preparat rekomendowany jest dla osób, które pragną nawodnić swój organizm i zadbać o prawidłowy poziom elektrolitów. RIPOSTON - Alko Reset to idealne rozwiązanie dla osób, które spożyły nadmierną ilość alkoholu. RIPOSTON - Alko Reset nawadnia organizm.

  Skład:

  W składzie saszetek RIPOSTON - Alko Reset znajdują się następujące substancje: glukoza, chlorek sodu, kwas cytrynowy, chlorek potasu, cytrynian sodu, naturalny aromat cytrynowy, aspartam i acesulfam K.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna dawka, to dwie saszetki. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 400 ml chłodnej wody.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - na kaca

  Preparat RIPOSTON - Alko Reset został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: na kaca, odwodnienie organizmu. Wytwórcą preparatu RIPOSTON - Alko Reset jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu RIPOSTON - Alko Reset jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat RIPOSTON - Alko Reset oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt RIPOSTON - Alko Reset można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu RIPOSTON - Alko Reset. Preparat RIPOSTON - Alko Reset został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-21 11:26. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu RIPOSTON - Alko Reset to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z RIPOSTON - Alko Reset. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu RIPOSTON - Alko Reset to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.