Castagnus

Castagnus

pms

miejsce
w rankingu

--

Castagnus
0.0
opinii: 0
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Castagnus został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: pms. Producentem specyfiku Castagnus jest Herbapol, który również jest producentem takich preparatów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka specyfiku Castagnus jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Castagnus oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Castagnus można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Castagnus. Specyfik Castagnus został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-18 15:54. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Castagnus to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Castagnus. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Castagnus to z pewnością pomożesz wielu ludziom.