Myalgan

Myalgan

miejsce
w rankingu

--

Myalgan
0.0
opinii: 0
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Myalgan

Producent:

Opis:

Myalgan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. W składzie preparatu znajdują się same naturalne składniki, które wspierają nasze zdrowie. W składzie mogą znaleźć Państwo wiele interesujących składników: Ekstrakt z liści stokrotki, ekstrakt z pestek oliwki, ekstrakt z liści winogron, ekstrakt owocu ananasa, ekstrakt słodkich migdałów. Preparat polecany jest dla osób, które borykają się z fibromialgią.

Skład:

W składzie preparatu Myalgan znajdują się następujące substancje: ekstrakt z liści stokrotki, ekstrakt z pestek oliwki, ekstrakt z liści winogron, ekstrakt owocu ananasa, ekstrakt słodkich migdałów, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Początkowo zaleca się przyjmować jedną tabletkę cztery razy dziennie: rano, przed południem, po południu oraz wieczorem. Przerwa między dawkami nie może być krótsza niż 4 godziny. Z tygodnia na tydzień należy zmniejszać dawkę. Preparat można ssać.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Preparat może być przyjmowany przez wegan oraz wegetarian.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Inne

Retimax 1500

4.54 opinii:
Retimax 1500 to kosmetyk dostępny w postaci maści. Preparat wykazuje działanie ochronne, a w jego...
czytaj dalej »

Retimax 1500 to kosmetyk dostępny w postaci maści. Preparat wykazuje działanie ochronne, a w jego... czytaj dalej »

Karob Melasa Z Chlebka Świętojańskiego

4.54 opinii:
Czym jest karob? Karob zyskuje obecnie coraz większą popularność, choć jeszcze do niedawna...
czytaj dalej »

Czym jest karob? Karob zyskuje obecnie coraz większą popularność, choć jeszcze do niedawna... czytaj dalej »

Orzechy Piorące

3.04 opinii:
Jak wykorzystywać w praktyce orzechy piorące? Osoby wykorzystujące orzechy piorące mogą...
czytaj dalej »

Jak wykorzystywać w praktyce orzechy piorące? Osoby wykorzystujące orzechy piorące mogą... czytaj dalej »

Wodorowęglan sodu

0.00 opinii:
Wodorowęglan sodu, bardziej znany jako soda oczyszczona, to świetny środek na dolegliwości...
czytaj dalej »

Wodorowęglan sodu, bardziej znany jako soda oczyszczona, to świetny środek na dolegliwości... czytaj dalej »

Specyfik Myalgan został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zmęczenie, ból mięśni, ból stawów, zdrowie, Wzmocnienie. Wytwórcą produktu Myalgan jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Myalgan jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Myalgan oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Myalgan dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Myalgan. Produkt Myalgan został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-11 12:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Myalgan to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Myalgan. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Myalgan to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.