Gilbert

Gilbert

miejsce
w rankingu

--

Gilbert
4.33
opinii: 3
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-31 11:53

  Stosuję sól do przemywania oczu i twarzy dziecka.polecam

 • Edyta 2016-03-16 12:37

  Łatwe w użyciu fiolki z solą dają komfort przy codziennym stosowaniu.

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 22:28

  Polecam do codziennej higieny oczu

 • Zapoznaj się z ulotką Gilbert

  Producent:

  Opis:

  Gilbert to fizjologiczny roztwór soli dostępny w postaci ampułek. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować ampułki Gilbert w następujących sytuacjach:

  -w celu oczyszczenia ran

  -do płukania uszu

  -w celu prowadzenia właściwej higieny nosa i oczu

  -do rozcieńczania produktów przeznaczonych do inhalacji

  Skład:

  W składzie ampułek Gilbert znajdują się następujące substancje: chlorek sodu, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Ampułki nie należy przechowywać dłużej niż 24 godziny po jej otwarciu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Sól fizjologiczna

  Gilbert

  4.333 opinii:
  Gilbert to fizjologiczny roztwór soli dostępny w postaci ampułek. Preparat przeznaczony...
  czytaj dalej »

  Gilbert to fizjologiczny roztwór soli dostępny w postaci ampułek. Preparat przeznaczony... czytaj dalej »

  4.333 opinii:

  Specyfik Gilbert został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Sól fizjologiczna. Producentem preparatu Gilbert jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Gilbert jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Gilbert oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Gilbert można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Gilbert. Specyfik Gilbert został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-06 23:26. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gilbert to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Gilbert. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Gilbert to z pewnością pomożesz wielu ludziom.