Sok Z Granatu

Sok Z Granatu

miejsce
w rankingu

--

Sok Z Granatu
4.5
opinii: 2
Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Czytaj artykuł
5 naturalnych źródeł magnezu- gdzie je znajdziesz.

5 naturalnych źródeł magnezu- gdzie je znajdziesz.

Czytaj artykuł
Kilka informacji na temat zdrowego tryby życia

Kilka informacji na temat zdrowego tryby życia

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Adrian 2017-04-04 22:52

  To jeden z leszych soków z granata jakie miałem okazję spróbować.

 • Asia 2017-04-03 15:58

  Mój ulubiony!

 • Zapoznaj się z ulotką Sok Z Granatu

  Producent:

  VIVIO

  Thumb vivio

  Opis:

  Sok Z Granatu przeznaczony jest w szczególności dla osób dbających o swoje zdrowie i chcących uchronić się przed rozwojem komórek nowotworowych. Granat jest bogatym źródłem polifenoli, czyli przeciwutleniaczy chroniących zdrowe komórki przed komórkami nowotworowymi. W codziennej profilaktyce owoce granatu przysłużą się leczeniu chorób układu krążenia, reumatyzmu oraz artretyzmu. Granaty powinny znaleźć się w jadłospisie osób starszych, które są szczególnie narażone na wymienione choroby.

  Skład:

  Sok z granatu 100%.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - soki

  Produkt Sok Z Granatu został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, soki. Wytwórcą preparatu Sok Z Granatu jest ViVio, który również jest producentem takich produktów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka specyfiku Sok Z Granatu jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Sok Z Granatu oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Sok Z Granatu można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Sok Z Granatu. Produkt Sok Z Granatu został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-13 14:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sok Z Granatu to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Sok Z Granatu. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Sok Z Granatu to z pewnością pomożesz wielu osobom.