ALCOVIT MED

ALCOVIT MED

miejsce
w rankingu

--

ALCOVIT MED
3.0
opinii: 2
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • 100 gram 2016-04-14 10:53

  Alcovit to oszustwo. Nie działa. Mam bardzo dobry alkomat i sprawdziłem jak po spożyciu tego preparatu zmniejsza się stężenie alkoholu w mojej krwi. Mój organizm wydala alkohol tak samo szybko jak bez Alcovitu, a zdarzało się zę ten preparat SPOWALNIA wydalanie alkoholu. Również na drugi dzień nie ma żadnej różnicy czy idąc spać wypiłem Alcovit czy nie. ......Może przedmówcy to amatorzy dla których wypicie 4 piw wieczorem to pijaństwo i rano budzą się z kacem. Może na nich ten preparat działa......Szkoda zdrowia truć się jakimś (dość drogim) chemicznym niemieckim świństwem. Pozdrawiam

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 13:28

  Na mnie alcovit bardzo dobrze działa..jestem bardzo zadowolony i jestem pewien, że po niego wrócę.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  ALCOVIT MED to preparat dostępny w postaci saszetek. ALCOVIT MED redukuje ilość alkoholu w organizmie i minimalizuje ryzyko wystąpienia przykrych objawów dnia następnego.

  Skład:

  W składzie saszetek ALCOVIT MED znajdują się następujące substancje: naturalny silikat mineralny, kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, fruktoza, naturalny sproszkowany owoc limonki, barwnik roślinny, maltodekstryna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zawartość saszetki rozpuścić w 200 ml niegazowanej wody. Wypić bezpośrednio po rozpuszczeniu.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  ALCOVIT MED

  3.02 opinii:
  ALCOVIT MED to preparat dostępny w postaci saszetek. ALCOVIT MED redukuje ilość alkoholu w...
  czytaj dalej »

  ALCOVIT MED to preparat dostępny w postaci saszetek. ALCOVIT MED redukuje ilość alkoholu w... czytaj dalej »

  Preparat ALCOVIT MED został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: neutralizuje skutki alkoholu, obniżenie poziomu alkoholu. Producentem preparatu ALCOVIT MED jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu ALCOVIT MED jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat ALCOVIT MED oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat ALCOVIT MED można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu ALCOVIT MED. Produkt ALCOVIT MED został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-21 11:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ALCOVIT MED to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania ALCOVIT MED. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku ALCOVIT MED to z pewnością pomożesz wielu osobom.