Proktosedon

Proktosedon

miejsce
w rankingu

--

Proktosedon
5.0
opinii: 1
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 11:07

  mi naprawdę pomógł!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Proktosedon to lek, który dostępny jest w formie czopków. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne oraz znieczulające. Preparat przeznaczony jest dla pacjentów, których wstydliwym problemem są hemoroidy (zewnętrzne i wewnętrzne). Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować czopki Proktosedon w leczeniu ostrych i przewlekłych stanach zapalnych odbytu. Zdecydowaną zaletą preparatu jest fakt, iż może być on stosowany zarówno przed operacją, jak i po operacji.

  Skład:

  W składzie czopków Proktosedon znajdują się następujące substancje: hydrokortyzon, chlorowodorek cynchokainy, neomycyny siarczan, eskulinę, tłuszcz twardy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować jeden czopek rano, wieczorem oraz po każdym wypróżnieniem. Czopki należy stosować od trzech do sześciu dni (aż do momentu ustąpenia stanu zapalnego).

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Proktosedon

  5.01 opinii:
  Proktosedon to lek, który dostępny jest w formie czopków. Preparat wykazuje...
  czytaj dalej »

  Proktosedon to lek, który dostępny jest w formie czopków. Preparat wykazuje... czytaj dalej »

  Procto Hemolan Protect

  3.1916 opinii:
  Opis Procto Hemolan Protect Procto Hemolan Protect jest preparatem złożonym z galusanem...
  czytaj dalej »

  Opis Procto Hemolan Protect Procto Hemolan Protect jest preparatem złożonym z galusanem... czytaj dalej »

  Specyfik Proktosedon został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Czopki. Wytwórcą preparatu Proktosedon jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Proktosedon jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Proktosedon oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Proktosedon można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Proktosedon. Specyfik Proktosedon został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-10 12:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Proktosedon to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Proktosedon. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Proktosedon to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.