Zapoznaj się z ulotką Loratan pro

Download icon Zobacz ulotkę
Loratan pro

Lek Loratan pro zawierający loratadynę, jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Preparat wskazany jest w leczeniu objawów alergicznych (w tym kataru siennego): zapalenia błony śluzowej nosa (kichanie, wodnista wydzielina z nosa, swędzenie nosa, świąd podniebienia, świąd, zaczerwienienie i pieczenie oraz łzawienie oczu) i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (świąd i zaczerwienienie skóry z towarzyszącymi typowymi zmianami skórnymi).

Kalendarz pylenia - ogromne wsparcie przy alergii

Kalendarz pylenia - ogromne wsparcie przy alergii

Alergia na pyłki to jedna z najczęstszych alergii sezonowych. Uporczywe objawy związane z alergią solidnie uprzykrzają życie uczulonym osobom,... Czytaj więcej

Skład:

Substancją aktywną środka jest: loratadyna. Jedna kapsułka zawiera 10 mg loratadyny.
Pozostałe składniki tego produktu to: makrogol 400, glicerol, kwas solny, woda oczyszczona; skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, czerwień koszenilowa (E 124), błękit patentowy (E 131), woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Loratan pro powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka leku Loratan pro do przyjęcia w ciągu dnia to:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat – 1 kapsułka (10 mg) raz na dobę.
Dzieci od 6 do 12 lat, o masie ciała powyżej 30 kg – 1 kapsułka (10 mg) raz na dobę.
Nie jest wskazane stosowanie kapsułek (10 mg) u dzieci o masie ciała mniejszej niż 30 kg.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Loratan pro. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet w ciąży oraz u dzieci poniżej 12 roku życia.
Preparat Loratan pro należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb hasco lek

Postać:

kapsułka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Klara 2017-06-20 16:59

    Co na przemęczone i zaczerwienione oczy? Polecam Loratan pro :)

  • Gustaw 2017-04-06 13:04

    Loratan Pro nie wywołuje u mnie efektów ubocznych, nie czuję się też po nim senny. Mimo wszystko uważam, że lekarz zalecał mi już skuteczniejsze środki na alergię, więc ten lek oceniam przeciętnie,

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Loratan pro

    Download icon Zobacz ulotkę
    Loratan pro

    Lek Loratan pro zawierający loratadynę, jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Preparat wskazany jest w leczeniu objawów alergicznych (w tym kataru siennego): zapalenia błony śluzowej nosa (kichanie, wodnista wydzielina z nosa, swędzenie nosa, świąd podniebienia, świąd, zaczerwienienie i pieczenie oraz łzawienie oczu) i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (świąd i zaczerwienienie skóry z towarzyszącymi typowymi zmianami skórnymi).

    Kalendarz pylenia - ogromne wsparcie przy alergii

    Kalendarz pylenia - ogromne wsparcie przy alergii

    Alergia na pyłki to jedna z najczęstszych alergii sezonowych. Uporczywe objawy związane z alergią solidnie uprzykrzają życie uczulonym osobom,... Czytaj więcej

    Skład:

    Substancją aktywną środka jest: loratadyna. Jedna kapsułka zawiera 10 mg loratadyny.
    Pozostałe składniki tego produktu to: makrogol 400, glicerol, kwas solny, woda oczyszczona; skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, czerwień koszenilowa (E 124), błękit patentowy (E 131), woda oczyszczona.

    Dawkowanie:

    Dawkowanie leku Loratan pro powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
    Zalecana dawka leku Loratan pro do przyjęcia w ciągu dnia to:
    Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat – 1 kapsułka (10 mg) raz na dobę.
    Dzieci od 6 do 12 lat, o masie ciała powyżej 30 kg – 1 kapsułka (10 mg) raz na dobę.
    Nie jest wskazane stosowanie kapsułek (10 mg) u dzieci o masie ciała mniejszej niż 30 kg.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
    Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Loratan pro. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet w ciąży oraz u dzieci poniżej 12 roku życia.
    Preparat Loratan pro należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb hasco lek

    Postać:

    kapsułka

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - alergia

    Hitaxa Fast

    4.9417 opinii:
    Hitaxa Fast to produkt leczniczy wykazujący działanie przeciwalergiczne,...
    czytaj dalej »

    Hitaxa Fast to produkt leczniczy wykazujący działanie przeciwalergiczne,... czytaj dalej »

    DISNEMAR dla Dorosłych

    4.789 opinii:
    DISNEMAR dla Dorosłych to wyrób medyczny wskazany do nawilżania i codziennej higieny...
    czytaj dalej »

    DISNEMAR dla Dorosłych to wyrób medyczny wskazany do nawilżania i codziennej higieny... czytaj dalej »

    Calcium Alergo Plus Junior

    4.710 opinii:
    Calcium Alergo Plus Junior to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie...
    czytaj dalej »

    Calcium Alergo Plus Junior to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie... czytaj dalej »

    Cirrus Duo

    4.676 opinii:
    Cirrus Duo to lek wydawany na receptę w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu. Cirrus...
    czytaj dalej »

    Cirrus Duo to lek wydawany na receptę w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu. Cirrus... czytaj dalej »

    Dicoflor 60

    4.6520 opinii:
    Dicoflor 60 to probiotyczny suplement diety dostępny bez recepty, w postaci kapsułek. Preparat...
    czytaj dalej »

    Dicoflor 60 to probiotyczny suplement diety dostępny bez recepty, w postaci kapsułek. Preparat... czytaj dalej »

    AscoRutiCal Forte

    4.577 opinii:
    AscoRutiCal Forte to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się...
    czytaj dalej »

    AscoRutiCal Forte to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

    LINODERM OMEGA

    4.5511 opinii:
    LINODERM OMEGA to dermokosmetyk dostępny w postaci kremu. Produkt ten jest przeznaczony dla...
    czytaj dalej »

    LINODERM OMEGA to dermokosmetyk dostępny w postaci kremu. Produkt ten jest przeznaczony dla... czytaj dalej »

    Contrahist Allergy

    4.56 opinii:
    Contrahist Allergy to preparat leczniczy dostępny w postaci tabletek powlekanych, rekomendowany w...
    czytaj dalej »

    Contrahist Allergy to preparat leczniczy dostępny w postaci tabletek powlekanych, rekomendowany w... czytaj dalej »

    Amertil

    4.437 opinii:
    Amertil to lek wskazany do stosowania przy objawach alergicznych: w objawowym leczeniu...
    czytaj dalej »

    Amertil to lek wskazany do stosowania przy objawach alergicznych: w objawowym leczeniu... czytaj dalej »

    4.437 opinii:

    Apselan

    4.3813 opinii:
    Lek Apselan dostępny jest w formie tabletek łatwych do połykania. Preparat zmniejsza przekrwienie...
    czytaj dalej »

    Lek Apselan dostępny jest w formie tabletek łatwych do połykania. Preparat zmniejsza przekrwienie... czytaj dalej »

    4.3813 opinii: