Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

miejsce
w rankingu

--

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb johnson and johnson

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acerin - Płyn Na Odciski

4.52 opinii:
Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
czytaj dalej »

Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco

4.336 opinii:
Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje...
czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje... czytaj dalej »

Specyfik Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Odciski. Producentem preparatu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach jest Johnson & Johnson, który również jest producentem takich produktów jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka preparatu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach. Specyfik Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-02-29 14:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach to z pewnością pomożesz wielu osobom.