Gehwol Fluid

Gehwol Fluid

miejsce
w rankingu

--

Gehwol Fluid
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acerin - Płyn Na Odciski

4.52 opinii:
Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
czytaj dalej »

Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco

4.336 opinii:
Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje...
czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje... czytaj dalej »

Preparat Gehwol Fluid został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Płyn Na Odciski, Usuwanie odcisków, Odciski. Producentem preparatu Gehwol Fluid jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Gehwol Fluid jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Gehwol Fluid oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Gehwol Fluid można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Gehwol Fluid. Preparat Gehwol Fluid został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-02-29 14:26. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gehwol Fluid to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Gehwol Fluid. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Gehwol Fluid to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.