Plastry Compeed

Plastry Compeed

miejsce
w rankingu

--

Plastry Compeed
5.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 11:47

  Rewelacja! Plastry bardzo łatwo się używa. Nie odklejają się, bardzo dobrze trzymają się skóry,łagodzi,chroni,zapobiega powstawaniu nowych odcisków,jest niewidoczny.Polecam!!!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb johnson and johnson

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Acerin - Płyn Na Odciski

  4.52 opinii:
  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
  czytaj dalej »

  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

  Maść na odciski Hasco

  4.336 opinii:
  Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje...
  czytaj dalej »

  Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje... czytaj dalej »

  Preparat Plastry Compeed został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Odciski. Wytwórcą preparatu Plastry Compeed jest Johnson & Johnson, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka produktu Plastry Compeed jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Plastry Compeed oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Plastry Compeed dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Plastry Compeed. Specyfik Plastry Compeed został zapisany do bazy danych w dniu 2016-02-29 14:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Plastry Compeed to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Plastry Compeed. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Plastry Compeed to z pewnością pomożesz wielu osobom.