Acerin - Płyn Na Odciski

Acerin - Płyn Na Odciski

miejsce
w rankingu

--

Acerin - Płyn Na Odciski
4.5
opinii: 2
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 14:34

  produkt super

 • Piotr 2016-04-07 13:17

  Płyn skuteczny!Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić i nie uszkodzić zdrowej skóry.

 • Zapoznaj się z ulotką Acerin - Płyn Na Odciski

  Producent:

  Opis:

  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania odcisków i zrogowaciałej skóry. W składzie preparatu znajduje się kwas salicylowy, który wykazuje działanie keratolityczne i zmiękczające. Lek przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego!

  Skład:

  W składzie preparatu Acerin znajdują się następujące substancje: kwas salicylowy, kwas mlekowy, koioksylina, kalafonia, aceton, octan n-butylu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość leku nanieść na odcisk lub zrogowaciałe miejsce. Poczekać do momentu wyschnięcia. Stosować przez kilka dni. Należy jednak pamiętać, by w czasie aplikacji leku nie dotykać pędzelkiem zdrowej skóry!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Płyn Na Odciski

  Preparat Acerin - Płyn Na Odciski został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zgrubiały naskórek stóp, Odciski, higiena intymna, zdrowie, Płyn Na Odciski. Wytwórcą produktu Acerin - Płyn Na Odciski jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Acerin - Płyn Na Odciski jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Acerin - Płyn Na Odciski oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Acerin - Płyn Na Odciski można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Acerin - Płyn Na Odciski . Produkt Acerin - Płyn Na Odciski został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 10:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Acerin - Płyn Na Odciski to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Acerin - Płyn Na Odciski . Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Acerin - Płyn Na Odciski to z pewnością pomożesz wielu ludziom.