Apselan

Apselan

miejsce
w rankingu

0

Apselan
4.29
opinii: 7

Kup w sklepie

Co powoduje alergie?

Co powoduje alergie?

Czytaj artykuł
Pokonać katar alergiczny

Pokonać katar alergiczny

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jula 2017-01-04 11:44

  Bardzo dobry!

 • Opinia użytkownika 2016-03-18 14:28

  Bardzo dobry lek, zmniejsza wydzielinę z nosa .

 • Asia 2016-03-09 15:01

  Działa szybko i skutecznie,nie usypiam za kierownica, polecam wszystkim alergikom!

 • 10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO REGULARNIE ĆWICZYĆ

  10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO REGULARNIE ĆWICZYĆ

  Czytaj artykuł
  Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

  Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

  Czytaj artykuł
  Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

  Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

  Czytaj artykuł
 • Lucyna 2016-03-03 15:45

  Produkt w pełni zadowalający.Świetny stosunek ceny do jakości.

 • Threes 2015-03-26 19:56

  Na mnie właśnie coś wczoraj ten lek słabo zadziałał, nie czułem dobrego efektu, aby dać się ponieść temu lekowi. Bez szału. Daje 3

 • Olepa 2015-03-26 19:55

  Świetnie udrażnia górne drogi oddechowe! Nie mam do tego leku po prostu nic, bo znakomicie poprawił mi dzień i pomógł żyć :)

 • Hundar 2015-01-06 13:06

  Rzeczywiście bardzo szybko udrażniają nos oraz działają na zatoki tzn. o wiele lepiej się oddycha i czuć, że one nie są aż tak podrażnione. Lek działa wzorowo także polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Apselan

  Producent:

  POLFARMEX

  Thumb polfarmex

  Opis:

  Lek Apselan dostępny jest w formie tabletek łatwych do połykania. Preparat zmniejsza przekrwienie błony śluzowej górnych dróg oddechowych, w szczególności błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Tabletki zmniejszają obrzęk, minimalizują ilość produkowanej wydzieliny oraz ułatwiają oddychanie. Lek wykorzystywany jest w leczeniu stanu zapalnego zatok przynosowych i zapaleniu błony śluzowej nosa. Z powodzeniem może być stosowany w czasie przeziębienia, grypy oraz alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia.

  Skład:

  W składzie leku   Apselan znajdują się następujące substancje: pseudoefedryny chlorowodorek (substancja czynna), powidon, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, hypromeloza hypromeloza (6 cp), laktoza jednowodna, makrogol 6000, tytanu dwutlenek (E 171), tlenek żelaza czerwony (E 172).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zwykle jednak zaleca się przyjmować jedną tabletkę 3-4 razy na dobę. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Należy jednak zaznaczyć, że tabletki Apselan nie mogą być stosowane u dzieci powyżej 12. roku życia dłużej niż cztery dni!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Lek nie może być przyjmowany przez pacjentów z nadciśnieniem tętniczym oraz przy niedoborze laktozy. Poważnym przeciwwskazaniem jest również nietolerancja galaktozy.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa

  Produkt Apselan został dołączony do kategorii Alergia wraz z tagami: alergia. Wytwórcą produktu Apselan jest Polfarmex, który również jest twórcą takich preparatów jak Duo-Lactil, Riflux, Cerutin, Novoxidyl, Novoxidyl. Ulotka preparatu Apselan jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Apselan oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Apselan można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Apselan. Produkt Apselan został dodany do bazy serwisu w dniu 2014-12-30 11:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Apselan to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Apselan. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Apselan to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.