Stosowanie witaminy D3

Zaleca się spożywać 1/2 tabletki jeden raz dziennie po posiłku!

Właściwości witaminy D3

Witaminy D3  i K2 są niezbędne do prawidłowego wchłaniania wapnia. Szczególnie ważna jest witamina K2, która wskazuje wapniowi właściwą drogę z tętnic do kości. Zapobiega więc odkładaniu się wapnia w tętnicach, a co z tym związane chorobom układu sercowo-naczyniowego, np. miażdżycy. Niedobór witaminy D może prowadzić, m.in. do nadciśnienia, cukrzycy, infekcji, osteoporozy i raka. 

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Czy wiesz, że morwa biała bez pestek to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na cukrzycę...? Mąka jaglana to produkt lekkostrawny o wyjątkowych właściwościach odżywczych. Kasza jaglana nie zawiera glutenu. 

Ranking zamienników Najlepsze produkty - wit. D3 + K2

Gold Omega 3 D3 + K2

5.06 opinii:
Suplement Gold Omega 3 D3 + K2 stanowi uzupełnienie codziennej diety w wysokiej jakości...
Zobacz ofertę

Olimp Gold-Vit D3 + K2

4.836 opinii:
Olimp Gold-Vit D3+K2 to suplement diety przeznaczony do uzupełniania w codziennej diecie...
Zobacz ofertę

Molekin Osteo

4.754 opinii:
Molekin Osteo to suplement diety przeznaczony do codziennego stosowania w szczególności...
Zobacz ofertę

Biowap 1400

4.54 opinii:
Tablekti Biowap 1400 to suplement diety przeznaczony do uzupełniania codziennej diety w wapń...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.