Regu-therm

Regu-therm

miejsce
w rankingu

--

Regu-therm
4.0
opinii: 1
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mat 2015-08-31 09:10

  Ja wolę żel. Działa szybko i dobrze rozgrzewa

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Regu-therm to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w witaminy oraz flawonoidy. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować tabletki Regu-therm, jeśli u pacjenta występuje objaw zimnych stóp i dłoni. Preparat dba o właściwą kondycję układu nerwowego oraz o dobry stan naczyń krwionośnych. W składzie preparatu mogą Państwo znaleźć witaminę K, witaminę C, żelazo i niacynę.

  Skład:

  W składzie tabletek Regu-therm znajdują się następujące substancje: celuloza, diosmina, kwas L-askorbinowy, hesperydyna, rutozyd, fumaran żelaza (II), hydroksypropylometyloceluloza, amid kwasu nikotynowego, kofeina, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, menachinon-7, hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli i wosk Carnauba.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna dawka preparatu, to jedna tabletka dziennie. Tabletkę należy przyjmować w czasie posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Regu-therm

  4.01 opinii:
  Regu-therm to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  Regu-therm to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Produkt Regu-therm został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, zimne stopy i dłonie. Producentem produktu Regu-therm jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Regu-therm jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Regu-therm oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Regu-therm można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Regu-therm. Produkt Regu-therm został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-29 11:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Regu-therm to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Regu-therm. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Regu-therm to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.