Regu-therm

Regu-therm

miejsce
w rankingu

--

Regu-therm
4.0
opinii: 1
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mat 2015-08-31 09:10

  Ja wolę żel. Działa szybko i dobrze rozgrzewa

 • Zapoznaj się z ulotką Regu-therm

  Producent:

  Opis:

  Regu-therm to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w witaminy oraz flawonoidy. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować tabletki Regu-therm, jeśli u pacjenta występuje objaw zimnych stóp i dłoni. Preparat dba o właściwą kondycję układu nerwowego oraz o dobry stan naczyń krwionośnych. W składzie preparatu mogą Państwo znaleźć witaminę K, witaminę C, żelazo i niacynę.

  Skład:

  W składzie tabletek Regu-therm znajdują się następujące substancje: celuloza, diosmina, kwas L-askorbinowy, hesperydyna, rutozyd, fumaran żelaza (II), hydroksypropylometyloceluloza, amid kwasu nikotynowego, kofeina, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, menachinon-7, hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli i wosk Carnauba.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna dawka preparatu, to jedna tabletka dziennie. Tabletkę należy przyjmować w czasie posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zimne stopy i dłonie

  Produkt Regu-therm został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, zimne stopy i dłonie. Producentem produktu Regu-therm jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Regu-therm jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Regu-therm oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Regu-therm można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Regu-therm. Produkt Regu-therm został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-29 11:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Regu-therm to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Regu-therm. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Regu-therm to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.