Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Czytaj artykuł
Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Czytaj artykuł
Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Monika 2016-04-07 14:43

  Skuteczne! Smak też ok, bo dziecko chętnie je ssało.

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 11:41

  działanie przeciwbólowe ma dobre, synek przestał płakać z bólu.ma dobry smak.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Junior-Angin to preparat dostępny w postaci tabletek. Tabletki wykazują działanie ochronne dla błony śluzowej gardła i jamy ustnej. Tabletki przeznaczone są do ssania! W składzie tabletek znajdują się niezwykle cenne substancje, do których należy zaliczyć: porost islandzki.

  Skład:

  W składzie tabletek do ssania Junior-Angin znajdują się następujące substancje: porost islandzki, pantotenian wapnia, glukonian cynku, sacharoza, syrop skrobiowy, kwas winowy, aromat truskawkowy i koncentraty.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w postaci tabletek do ssania. Dorosłym oraz dzieciom od 4. roku życia zaleca się ssać 1 tabletkę co 2-3 godziny. Maksymalna dzienna dawka, to trzy tabletki!

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Junior-Angin został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: jama ustna, ochrona błony śluzowej, ochrona gardła. Wytwórcą specyfiku Junior-Angin jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Junior-Angin jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Junior-Angin oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Junior-Angin można dostać bez recepty.