Reklama baner
Tone

Tone

miejsce
w rankingu

--

Tone
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natalia 2016-04-20 15:28

  Bardzo pomocny dla osób mających problemy ze słuchem.

 • Zapoznaj się z ulotką Tone

  Producent:

  Opis:

  Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat polecany jest w szczególności dla osób, które chcą cieszyć się doskonałym słuchem przez wiele lat! W składzie preparatu znajdują się naturalne wyciągi ziołowe oraz witaminy i minerały. Preparat pozwala zachować odpowiednią kondycję ucha wewnętrznego oraz dba o równowagę elektrolitową. Należy jednak pamiętać, że preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 11. roku życia.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Tone znajdują się następujące substancje: cytrynian potasu , wyciąg z gryki, tlenek magnezu , wyciąg z czarnej borówki, wyciąg z chmielu zwyczajnego, z galangalu, amid kwasu nikotynowego, fosforan diwapniowy, celulozę mikrokrystaliczną, fosforan triwapniowy, stearynian magnezu, sól sodowa karboksymetylocelulozy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w formie tabletek. Zaleca się przyjmować dwie tabletki dziennie (w czasie posiłków).

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 11. roku życia oraz dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Tone

  5.01 opinii:
  Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat polecany jest w...
  czytaj dalej »

  Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat polecany jest w... czytaj dalej »

  5.01 opinii:

  Preparat Tone został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: szumy w uszach, Uszy, zdrowie, słuch. Wytwórcą preparatu Tone jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Tone jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Tone oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Tone można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Tone. Preparat Tone został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 10:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Tone to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Tone. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Tone to z pewnością pomożesz wielu osobom.