Tone

Tone

miejsce
w rankingu

--

Tone
5.0
opinii: 2
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janka 2017-05-22 11:47

  Mój dziadek to stosuje tak zapobiegawczo.

 • Natalia 2016-04-20 15:28

  Bardzo pomocny dla osób mających problemy ze słuchem.

 • Zapoznaj się z ulotką Tone

  Producent:

  NEW NORDIC

  Thumb newnordic rgb

  Opis:

  Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Składniki suplementu wspomagają utrzymanie dobrego słuchu. W składzie preparatu znajdują się naturalne wyciągi ziołowe oraz witaminy i minerały.

  Skład:

  2 tabletki suplementu Tone zawierają: cytrynian potasu (444,44 mg), wyciąg z gryki (400 mg), tlenek magnezu (250 mg), wyciąg z czarnej borówki (200 mg), wyciąg z chmielu zwyczajnego (100 mg) i z galangalu (40 mg), amid kwasu nikotynowego (wit B3( (27 mg), fosforan diwapniowy (substancja przeciwzbrylająca), celulozę mikrokrystaliczną (stabilizator), fosforan triwapniowy (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), sól sodowa karboksymetylocelulozay (stabilizator).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie suplementu Tone powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Tone. Zalecana porcja preparatu do przyjęcia to 2 tabletki dziennie podczas posiłków.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Tone. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 11. roku życia oraz dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Produkt Tone należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Słuch

  Tone

  5.02 opinii:
  Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Składniki suplementu wspomagają...
  czytaj dalej »

  Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Składniki suplementu wspomagają... czytaj dalej »

  5.02 opinii:

  Preparat Tone został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: szumy w uszach, Uszy, zdrowie, słuch. Wytwórcą preparatu Tone jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Tone jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Tone oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Tone można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Tone. Preparat Tone został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 10:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Tone to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Tone. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Tone to z pewnością pomożesz wielu osobom.