Isla Moos

Isla Moos

miejsce
w rankingu

--

Isla Moos
4.0
opinii: 1
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janina 2016-04-18 13:55

  Przy moim suchym gardle i problemem z przełykaniem, zauważyłam znaczną poprawę.

 • Zapoznaj się z ulotką Isla Moos

  Producent:

  Opis:

  Isla Moos to preparat dostępny w postaci pastylek do ssania. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne oraz łagodzi podrażnienia. Pastylki do ssania Isla Moos mogą być stosowane przez pacjentów, którzy borykają się ze stanem zapalnym gardła, jamy ustnej, kaszlem, chrypką oraz suchością (spowodowaną przebywaniem w pomieszczeniu klimatyzowanym).

  Skład:

  W składzie pastylek do ssania Isla Moos znajdują się następujące substancje: wyciąg z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1), guma arabska, sacharoza, parafina ciekła, karmel (barwnik E10), woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się ssać 1-2 pastylki kilka razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Preparat Isla Moos został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: chrypka, kaszel, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą specyfiku Isla Moos jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Isla Moos jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Isla Moos oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Isla Moos można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Isla Moos. Produkt Isla Moos został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 21:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Isla Moos to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Isla Moos. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Isla Moos to z pewnością pomożesz wielu ludziom.