Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Dodano: 16-06-2016

inne

Seria mebli z technorattanu Ligurito

Wszystkie oczekiwania jakie stawiamy ekskluzywnym meblom ogrodowym – a nawet kilka więcej – spełnia seria mebli technorattanowych marki Gardinetta. Meble technorattanowe Ligurito, bo o nich mowa, wykonane są z półokrągłej plecionki technorattanowej i dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Możemy wybrać klasyczny brąz połączony z jasnymi poduszkami, bardzo modne w tym sezonie jasne (niemal białe) szarości, a także elegancki i praktyczny brązowy zestaw z szarymi poduszkami.

Technorattanowe meble ogrodowe wchodzące w skład serii to modułowe zestawy dostępne z trzema wariantami stolików, w tym ze stołem obiadowym o wysokości 65 cm. Do mebli można dokupić pasujące leżaki i fotele z technorattanu oraz technorattanowe skrzynie. Duży wybór kompletów o rozmaitym składzie umożliwia łatwe zaaranżowanie nawet bardzo dużego tarasu, a dzięki eleganckim wykończeniom i dbałości o szczegóły meble będą się doskonale prezentować.

Technorattan Ligurito – elegancki i wygodny

Meble ogrodowe z technorattanu Ligurito stworzone są z najwyższej jakości materiałów. Technorattanowa plecionka jest matowa, cieniowana i szczotkowana, dzięki czemu meble wydają się stworzone z naturalnych włókien. Poduszki są bardzo miękkie, ale jednocześnie nie za miękkie. Poszewki szyte są z eleganckiego materiału, który sprawia, że poduszki wyglądają jakby stanowiły część salonowej sofy. Jednocześnie materiał jest kryty teflonem, dzięki czemu woda nie od razu wsiąka w materiał – wystarczy ją szybko strzepnąć, a nasze poduszki pozostaną suche.

Lamówki, którymi wykończone są poduszki, niskie srebrne nóżki, szerokie podłokietniki, szklany blat stołu – wszystko to podkreśla wyjątkowość kompletów i dowodzi ich wysokiej jakości. A to nie koniec zalet mebli! Wszystkie komplety są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a na zimę wystarczy je ukryć pod pokrowcem. Do tego poszewki poduszek można prać w pralce w niskich temperaturach. Czego można chcieć więcej?

Pasujące komplety obiadowe

Jest jedna rzecz, której na naszym ekskluzywnym tarasie może trochę brakować – technorattanowy zestaw obiadowy. Marka Gardinetta przewidziała jednak wszystkie potrzeby posiadaczy eleganckich tarasów i stworzyła również pasujące do mebli komplety obiadowe z technorattanu. W sprzedaży dostępne są zestawy dla 4, 6 i 8 osób (Lauca, Ordiano, Nassico) wykonane z dokładnie tej samej, eleganckiej technorattanowej plecionki. Możemy więc stworzyć prawdziwy salon na tarasie – z idealnie dopasowanymi, eleganckimi meblami – który będzie dowodem na nasz dobry gust i perfekcyjne wyczucie smaku. Prawdziwie ekskluzywny i wyjątkowy.


 

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.