Natursept kaszel

Natursept kaszel

miejsce
w rankingu

--

Natursept kaszel
0.0
opinii: 0
Jak się przygotować do wiosny? - 5 sposobów na dodanie sobie energii!

Jak się przygotować do wiosny? - 5 sposobów na dodanie sobie energii!

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o tłuszczach trans?

Co warto wiedzieć o tłuszczach trans?

Czytaj artykuł
Właściwości pestek dyni

Właściwości pestek dyni

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb aflofarm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Natursept kaszel został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: gardło, odkrztuszanie śluzu, nawilżenie gardła, kaszel. Wytwórcą specyfiku Natursept kaszel jest Aflofarm, który również jest producentem takich specyfików jak Altra, Duozinal, Iladian Pregna, Iladian Żel do higieny intymnej 40+, Positivum. Ulotka preparatu Natursept kaszel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Natursept kaszel oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Natursept kaszel dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Natursept kaszel. Produkt Natursept kaszel został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-02-04 15:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Natursept kaszel to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Natursept kaszel. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Natursept kaszel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.