Heparin Forte

Heparin Forte

miejsce
w rankingu

--

Heparin Forte
0.0
opinii: 0
Wiosenna dieta bananowa – oczyszczamy organizm, tracimy kilogramy!

Wiosenna dieta bananowa – oczyszczamy organizm, tracimy kilogramy!

Czytaj artykuł
Wpływ pogody na zdrowie,  samopoczucie i zachowanie

Wpływ pogody na zdrowie, samopoczucie i zachowanie

Czytaj artykuł
Niedoceniana komosa ryżowa

Niedoceniana komosa ryżowa

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Heparin Forte

Producent:

Opis:

Heparin Forte to preparat dostępny w postaci żelu. Żel przeznaczony jest dla pacjentów, którzy borykają się z chorobami żył; zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, krwiaki i stłuczenia. Heparin Forte wykazuje działanie przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Lek przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

Skład:

W składzie żelu Heparin Forte znajdują się następujące substancje; heparyna sodowa, karbomer 5984, sodu wodorotlenek 30%, glikol propylenowy, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, disodu edetynian, polisorbat 20, aromat różany AR 0287, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na chore miejsce. Delikatnie wsmarować. Stosować 2-3 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - choroby żył

Specyfik Heparin Forte został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Żylaki nóg, zakwasy, Stłuczenia, opuchnięte nogi, żylaki, zapalenie żył, choroby żył. Producentem preparatu Heparin Forte jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Heparin Forte jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Heparin Forte oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Heparin Forte można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Heparin Forte. Specyfik Heparin Forte został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-22 21:50. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Heparin Forte to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Heparin Forte. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Heparin Forte to z pewnością pomożesz wielu ludziom.