Esceven
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Esceven

Producent:

Opis:

Esceven to lek dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla osób, u których zdiagnozowano przewlekłą niewydolność żylną. Lek Esceven eliminuje obrzęk, kurcze łydek, uczucie ciężkości nóg, świąd oraz ból. Tabletki Esceven to idealny produkt dla osób, które mają żylaki. Tabletki Esceven są bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów.

Skład:

W składzie preparatu Esceven znajdują się następujące substancje: suchy wyciąg z nasion kasztanowca, etanol 80%, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa typu A, powidon, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, hypromeloza, makrogol 6000, indygotyna E132, żółcień chinolinowa.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować jedną tabletkę trzy razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany u kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - powierzchniowe zapalenie żył

Preparat Esceven został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, niewydolność żylna, żylaki, powierzchniowe zapalenie żył. Wytwórcą specyfiku Esceven jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Esceven jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Esceven oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Esceven można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Esceven. Preparat Esceven został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-30 12:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Esceven to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Esceven. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Esceven to z pewnością pomożesz wielu osobom.