Harmonella

Harmonella

miejsce
w rankingu

--

Harmonella
4.0
opinii: 2
Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

Czytaj artykuł
Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Czytaj artykuł
Zdrowa skóra vs mróz

Zdrowa skóra vs mróz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2017-04-04 23:00

  Mam nadzieję, że to nie jest placebo, ale biorę preparat Harmonella od 5 tygodni i nie czuję, żebym była bardziej nerwowa jak bywałam przy początkach HTZ.

 • Mirka 2017-04-04 14:12

  Antykoncepcja i leki problemy z sercem są już możliwe do połąćzenia, dla ochrony biorę właśnie Harmonella.

 • Zapoznaj się z ulotką Harmonella

  Producent:

  IBSS BIOMED S.A.

  Thumb iss

  Opis:

  Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Harmonella jest polecana dla kobiet, które przyjmują antykoncepcję hormonalną lub jest poddana hormonalnej terapii zastępczej. Preparat przeznaczony jest dla osób, które żyją w ciągłym biegu i narażone są na stres. Skład preparatu pozytywnie wpływa na serce, metabolizm oraz na stan włosów, skóry i paznokci.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Harmonella znajdują się następujące substancje: żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, diwodorocytrynían choliny, ekstrakt z Olea europaea zawierający oleuropeinę, pikolinian cynku (cynk), tlenek tytanu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), L-selenometionina (selen), chlorek chromu (III) 6H2O (chrom), cholekalcyferol (witamina D).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu Harmonella powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

  Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Kapsułkę należy popić wodą.

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Harmonella.

  Suplement Harmonella należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przy antykoncepcji hormonalnej

  Hydrominum

  5.02 opinii:
  Hydrominum  to suplement diety, którego składniki usuwają nadmiar wody z organizmu....
  czytaj dalej »

  Hydrominum  to suplement diety, którego składniki usuwają nadmiar wody z organizmu.... czytaj dalej »

  Vitaminum B6 TEVA

  4.673 opinii:
  Tabletki Vitaminum B6 TEVA to produkt leczniczy wskazany do stosowania w...
  czytaj dalej »

  Tabletki Vitaminum B6 TEVA to produkt leczniczy wskazany do stosowania w... czytaj dalej »

  Iladian

  4.254 opinii:
  Iladian to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Probiotyk ten polecany jest kobietom...
  czytaj dalej »

  Iladian to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Probiotyk ten polecany jest kobietom... czytaj dalej »

  4.254 opinii:

  Harmonella

  4.02 opinii:
  Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Harmonella jest polecana dla...
  czytaj dalej »

  Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Harmonella jest polecana dla... czytaj dalej »

  Preparat Harmonella został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: serce, Waga, wsparcie przy antykoncepcji. Producentem specyfiku Harmonella jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Harmonella jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Harmonella oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Harmonella dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Harmonella. Specyfik Harmonella został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-25 13:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Harmonella to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Harmonella. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Harmonella to z pewnością pomożesz wielu osobom.