Reklama baner
Harmonella

Harmonella

miejsce
w rankingu

--

Harmonella
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Harmonella

Producent:

Opis:

Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki Harmonella w sytuacji, gdy kobieta przyjmuje antykoncepcję hormonalną lub jest poddana hormonalnej terapii zastępczej. Preparat przeznaczony jest dla osób, które żyją w ciągłym biegu i narażone są na stres. Harmonella to idealny suplement diety dla pacjentów, którzy nie dbają o zbilansowaną dietę. Skład preparatu pozytywnie wpływa na serce, metabolizm oraz na stan włosów, skóry i paznokci.

Skład:

W składzie suplementu diety Harmonella znajdują się następujące substancje: żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, diwodorocytrynían choliny, ekstrakt z Olea europaea zawierający oleuropeinę, pikolinian cynku (cynk), tlenek tytanu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), L-selenometionina (selen), chlorek chromu (III) 6H2O (chrom), cholekalcyferol (witamina D).

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w formie kapsułek. Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Kapsułkę należy popić wodą.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

LadySecure

0.00 opinii:
LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

LadySecure to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Asequrella Forte

0.00 opinii:
Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Harmonella

0.00 opinii:
Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
czytaj dalej »

Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

Olimp Femi Protect

0.00 opinii:
Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

Preparat Harmonella został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: serce, Waga, wsparcie przy antykoncepcji. Producentem specyfiku Harmonella jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Harmonella jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Harmonella oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Harmonella dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Harmonella. Specyfik Harmonella został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-25 13:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Harmonella to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Harmonella. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Harmonella to z pewnością pomożesz wielu osobom.